Skocz do zawartości

Fallout New Vegas - choroba stimpakowa


WollT

Polecane posty

Mam problem w grze Fallout New Vega, a mianowicie zachorowałem na chorobę stimpakową o której pierwszy raz słyszę. Grając w Fallout'a 3 nie miałem tego problemu. W internecie wyczytałem, że jest to spowodowane zażywaniem super stimpaków, a takie używałem. Moje pytanie brzmi jak się z tego wyleczyć?? Ta choroba zabiera mi spor punktów umiejętności np. walka w ręcz jak i walka bronią wyzerowały się całkowicie choć miałem tam już sporo rozdanych punktów. W sumie mogę wczytać poprzedniego seva gdzie nie mam tej dolegliwości. Z ciekawości pytam czy jest sposób na wyleczenie się z tego stanu.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tak jedno i drugie robiłem. Szpryca niby anulowała efekt uboczny uzależnienia ale punkty umiejętności mi nie wróciły. Wizyta u lekarza nic nie dała kiedy poprosiłem go by mnie uleczył z uzależnienia to stwierdził, że nie nie ma takiej potrzeby. Kiedy włączam statystyki ogólne nadal pokazuje że jestem uzależniony od jednej używki.

Wyszło mi na to że po zażyciu 1000 stimpaków wpada się w uzależnienie. Wczytałem wcześniejszą grę i po jakimś czasie pojawił się ten sam problem. Gdy spojrzałem na statystyki umiejętności to znowu co nie które się wyzerowałyicon_sad.gif Wychodzi na to, że ta choroba jest nie uleczalna. Pierwszy raz się z tym spotkałem nawet w internecie zbytnio nie ma porady czy idzie to wyleczyć czy nie.

Miał ktoś z was podobny problem ???

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

  • Kto przegląda   0 użytkowników

    • Brak zalogowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Utwórz nowe...