Skocz do zawartości

Far Cry 3 - logowanie do Uplay


wiktorXIII

Polecane posty

Witam. Mój login do konta na Uplay nie był pierwszym członem używanego adresu mailowego ale zupełnie innym słowem. Gdy parę miesięcy temu była ta afera z włamaniem, zmieniłem hasło i wszystko śmigało. Dziś zainstalowałem ponownie FC3 i przy próbie zalogowania wyskakuje info o złym loginie i haśle. Czy tylko mi się wydaje czy konto z grami za 5 stów poszło się...no sami wiecie:(

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A ja mam taki problem. Kupiłem już kiedyś Far Cry 3 w przecenie na steam. Jednak muszę założyć konto na Uplay'u. Rejestruję się, ale gdy klikam "ok" wyskakuje komunikat : "Błąd z serwerem. Proszę spróbować później." I tak juź przez cały weekend. Co zrobić ?

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Odświeżam temat. Pan z techhelpu stwierdził że niemożliwe jest użycie tego samego maila do utworzenia dwóch kont ale ja naprawdę nie pamiętam innego adresu. Stwierdził że jeśli nic innego nie działa to mam wysłać numer seryjny gry, zdjęcie instrukcji z numerem i zdjęcie paragonu. I tu kolejne pytanie: te dane potrzebne są im do odnalezienia konta czy może zamierzają mi wysłać nowe numery seryjne? I co zrobić z takim fantem: na koncie posiadałem Antologię Assassin`s Creed i Far Cry 3 ale zgubiłem paragon do AC:(

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

  • Kto przegląda   0 użytkowników

    • Brak zalogowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Utwórz nowe...