Skocz do zawartości

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

edi0

Wybór laptopa

Polecane posty

Cześć forumowicze!

Przymierzam się do zakupu laptopixa do gier i cały czas przekonany byłem do Y580 w wersji z i5 bądź i7 o ile się trafi taniej. Jednak poszperałem deko i znalazłem 2 alternatywne modele

MSI GE60 z geforcem gtx760, i5

oraz

Acer V3 772g też 760, i5

Który z tych 3 warto wybrać ? Na alledrogo ceny są przybliżone bo w granicach 3.5k

Różnią się pojemnością dysku i wielkością ekranu ale to dla mnie nie ma większej roli. Chodzi mi o wydajność w grach i przyszłościowość. Pewnie gf 760 z prockiem i7 to byłoby najlepsze wyjście no ale to już ponad 4k

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Hej jeszcze nie kupiłem laptopa. Mam pewne wątpliwości odnośnie temperatur i ogólnie wydajności w grach.

Który będzie najwydajniejszy?

MSI GE60 -FHD z i7 oraz gf 760m (mój faworyt)

Y580 -HD i7 gtx 660m

Y510p -HD i7 i gf 755 (nowość lecz podobno mocno się grzeje w wersji z 2x 750 sli ale ja chce z napędem lapka)

No więc zastanawiam się czy msi z fhd może tak nie wyrobić w grach jak np gtx czy gf755 w HD. Zaznaczę że rozdziałki nie muszę mieć na maxa i dla mnie może być i 1366x768 i mniej...

Czy może koledzy nie ma sensu brać w wersji z i7 i np taki msi ge60 z i5 760m oraz HD będzie się lepiej spisywał niż brat z i7 i fhd oraz lepsze temperatury? Pytam bo skończyły się chwilowo bynajmniej aukcje z prockami i7.

Y510p jest w wersji i7 i to dość tanio ale w teście temperatury są porażające :/

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach



  • Kto przegląda   0 użytkowników

    • Brak zalogowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Utwórz nowe...