Skocz do zawartości

Darksiders 2 - 2 problemy


KafarPL

Polecane posty

Matko jaka ta gra jest niedopracowana technicznie :|

Problem no.1 - kamera drga i gubi fpsy. Gdy chcę ją obrócić to czasem "zgubi" całą sekwencję obrotu i po prostu "przeteleportuje" o 90 stopni na bok. Jest to ogromnie uciążliwe. Te braki fpsów przy małych ruchach sprawiają wrażenie że kamera się zcina.

Problem no.2 - gra bardzo lubi się "zawiesić" po wyjściu z jakiegokolwiek menusa. Tzn ona sobie działa, wszystko dookoła postaci się rusza, świat "żyje" gra działa ale ja sam nie mogę nic zrobić oprócz wejścia do menu pod escape (kliknięcie "O" daje ten sam efekt co "esc"). Po prostu postać nie reaguje na nic, kompletnie 0 odpowiedzi. Jedyne co mogę zrobić to wyjść z gry do menu głównego i odpalić ją ponownie. Bug wieczny czy "naprawialny" ?

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 4 weeks later...

Ok poradziłem sobie z tamtymi problemami ale mam następny.

Mam questa pobocznego Szamańska sztuka czy jakoś tak. Trzeba w nim zebrać kilka itemów. Wygląda to tak że gadamy z tym Karnem czy jak mu tam, mówi nam gdzie znaleźć item, zbieramy go, gadamy z nim znowu po lokacje następnego itemu i tak dalej i tak dalej.

Problem polega na tym że mam teraz z nim pogadać aby dowiedzieć się gdzie dorwać rzeźbiony kamień. Tyle że gościu nie chce ze mną gadać. Mówi mi tylko że jest młodziakiem i nic nie wie czy coś takiego. Próbowałem z nim gadać na różnych etapach gry i nic. Aktualnie ubiłem Wartownika czy jak mu tam było i Karn stoi teraz w kuźni niedaleko panny od sklepu.

Pogooglowałem i widzę że to jest notoryczny bug. Spróbowałem ubić moba który to dropi (te latające kamienne mordy), ale wygląda na to że dopóki on mi o tym nie powie to mob mi tego nie zdropi.

Da się jakoś tego questa naprawić czy wszystko poszło w pizdu ?

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 weeks later...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

  • Kto przegląda   0 użytkowników

    • Brak zalogowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Utwórz nowe...