Skocz do zawartości

Dungeon Siege 2: Broken World - Problem z kursorem


Padaka

Polecane posty

Pozwolę sobie na kilka słów wstępu. Od dawna, dawna jestem w posiadaniu edycji deluxe - zdążyłem ją przejść, nie notując przy tym żadnych problemów technicznych, lecz jakiś czas temu zaginęła mi płyta z dodatkiem (najpewniej porwali ją kosmici), po czym gra popadła na trochę w zapomnienie. Postanowiłem niedawno dokupić sobie Broken World, w tym czasie zdążyłem zmienić też komputer (wcześniej WinXP, obecnie Win7 64).

Co się dzieje teraz: gra automatycznie na początku dobiera sobie zintegrowaną kartę graficzną - podczas rozgrywki (ale NIE w menu gry) kursor "mruga" przy poruszaniu, a przy większej zadymie gra potrafi zejść poniżej 10fps (włączyłem sobie dla testu wyświetlanie ich ilości na ekranie).

Próbowałem problem ten rozwiązać zmieniając w panelu nVidia przypisaną do gry kartę na tą "właściwą". Tutaj jest jeszcze zabawniej - przy poruszaniu myszką mruga wokół niej czarny kwadrat, na oko 20x20px. Roboczo próbowałem jeszcze odpalać w trybie zgodności WinXP, ale bez efektów.

(kiedy uruchomię samą podstawkę, to wszystko działa poprawnie - problem występuje jedynie w przypadku Broken World)

Czy ktoś ma jakiś pomysł na zażegnanie tego problemu?

Z góry dzięki za pomoc.

No tak, oczywiście zapomniałem o specyfikacji komputera.

Win7 64bit

Intel Core i7 - 3610QM ~2.3GHz

6GM RAM

GEFORCE GT 630M (2GB)

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

  • Kto przegląda   0 użytkowników

    • Brak zalogowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Utwórz nowe...