Skocz do zawartości

Armed Assault: Queen's Gambit - misja sprzedawca broni


AgresorXF

Polecane posty

Kupiłem kilka dni temu Armed Assault: Queen's Gambit GOLD czyli podstawka plus dodatki.

Zaklinowałem się na zadaniu opcjonalnym (sprzedawca broni) w którym muszę pojechać do tego sprzedawcy pukawek i kupić opcjonalnie snajperkę z tłumikiem a głównie zieloną flarę i broń z której mogę ją wystrzelić.

Co do snajperki to sprzedawca nie posiada takiej. Zrobiłem sejwa tuż przy nim, kupiłem wszelkie snajperki, wystrzeliłem i żadna tłumika nie posiada. Robiłem tak aby sprawdzić, która ma tłumik bo w opisach broni nie było takiej informacji w przeciwieństwie do broni krótkiej.

Ale dobra, olać snajperkę. Kupiłem te zieloną flarę i broń, klikam w menu komend na RADIO i ZAKOŃCZ MISJĘ. Misja kończy się zerową punktacją czyli niepowodzeniem, nie mam nawet tych "ptaszków" w dzienniku że jakiś punkt zadania został wykonany. Broń i flarę zawsze kupowałem kompatybilną ze sobą więc ta opcja odpada.

Czytałem że Arma posiada sporo błędów w tłumaczeniu więc może to przez to ? Źle przetłumaczyli cele zadania ?

Misje zaczynałem już około 15 razy od nowa aby mieć pewność, że powodem nie jest jakiś bug.

Wersja gry to 1.14.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

  • Kto przegląda   0 użytkowników

    • Brak zalogowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Utwórz nowe...