Skocz do zawartości

Castlevania pc grrr jak grać?


Alucard606

Polecane posty

Zakupiłem sobie ostatnio castlevanie lords of swadow na PC tfu. I mam problem, gdyż gra jest za trudna. Zacząłem na normalu aż doszedłem do wielkiej wrony. Problem leży w tym jak wspaniale twórcy ustawili sterowanie. Obrót grzybkiem na konsoli w momencie jak strzela we mnie jajami jest ustawiony na wsad, czyli trzeba wcisnąć po kolei asdw. Cóż parę razy się udało, ale nie wykonalnym jest zwrócenie 2 jaj na raz. Dodać atakujących na raz trzech mały wrogów, czasem czterech jak nie uda mi się odbić IMPOSIBRU! Dodam że nie pomogła zmiana poziomu na easy. Napiszcie jak udało wam się to przejść, jeśli się udało... Ewentualnie jakieś porady. Acha, nie piszcie żebym spróbował na padzie, bo nie mam, nie miałem, i nie będę miał. Wszystko do tej pory przechodziłem na klawiaturze, od Dmc na najwyższym poziomie po dark souls.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Powiem szczerze: nie mogłem przejść dema dopóki nie podpiąłem pada. Nie chce mi się wierzyć w to, że grałeś w Dark Souls na klawiaturze, ale podejrzewam, że tutaj zasada jest podobna: kijowa konwersja sterowania.

LoS z mojego punktu widzenia jest jakoś 3 razy łatwiejsza do ogrania. Jutro, jak mi się uda, to "pożyczę" od kumpla konto Steam z LoS i Tobie powiem coś konkretniejszego.

Ale moja pierwsza rada? Podepnij pada i NAPI#$%$%#! Dasz radę :)

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Już nieaktualne, przeszedłem po ponownym uruchomieniu gry. Jakiś bug chyba. Dark souls przeszedłem, jak i masę typowo konsolowych gierek i sterowanie nie sprawiało mi problemów, a pada w życiu w rękach nie miałem. A propo sterowania w LOS, to przyznam, nie jest najwygodniejsze, ale idzie się przyzwyczaić.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

  • Kto przegląda   0 użytkowników

    • Brak zalogowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Utwórz nowe...