Skocz do zawartości

Gothic 3 - Orkowie atakuja po wejściu do miasta


Bambus199810

Polecane posty

Witam, otóż powróciłem do G3 jestem przy Ben Sala, i gdy tylko wejdę do "miasta" to wszystkie orki sie na mnie rzucają. Dodam, że powybijałem prawie wszystkie miasta z orków. I oswobodziłem kilka miast należących do Asasynów.

Rep u orków - 4

Rep u asasynów - 14

Posunąłem się nawet do oszustwa. I podwyższyłem repke u orków i asasynów, byle tylko mnie nie bili, ale to nic nie pomaga dalej się na mnie rzucają, czy jest jakiś inny sposób ? Bo nie chce mi się zaczynać od nowa. I nie chce przechodzić gry z nastawieniem "Wybij wszystkich i przed siebie" Tyle co przeszedłem "Where is the Guru?" To mnie zniechęca ;d Proszę o Pomoc jak najszybszą.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To żaden bug, po prostu jak wyzwolisz kika miast orków, to w końcu ciebie "znielubia" i zaczna atakowac gdy tylko podejdziesz bliżej. Dlatego najlepiej przed zaczeciem wyczyszczania miast pochodzic po nich i porobic wszedzie questy a dopiero potem sie za nie zabrać. (Cape Dun i Montere jednak odbijalbym zaraz po zrobieniu w nich zadan bo mozna latwo nabic pieniedzy, doswiadczenia i jest latwo)

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Każde miasto okupowane przez Orków ma szefa. Jeśli oswobodzisz jakieś miasto otrzymasz od dowolnego z nich ostrzeżenia ("jakieś mory napadają nasze miasta") kiedy znajdziesz się w zasięgu rozmowy. Po zdobyciu drugiego otrzymasz kolejne ostrzeżenie. Po zdobyciu trzeciego powiedzą coś w stylu "Musimy zabić wszystkich którym nie ufamy" i staniesz się dla Orków wrogiem publicznym. Tak samo działa to z Asasynami i Buntownikami. Odbicie huty rudy w Nordmarze jest traktowane jak napaść na miasto

Sposób: obejdź skrypt, po odbiciu 3-go miasta nie zbliżaj do przywódców miast, tak długo jak nie ma przemowy, nie będzie niesprowokowanych ataków ze strony Orków (poza tymi w Nordmarze i wewnątrz Vengradu)

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

  • Kto przegląda   0 użytkowników

    • Brak zalogowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Utwórz nowe...