Skocz do zawartości

CoD MW3, 43gb instalacji i błąd


Polecane posty

Witajcie Towarzysze. Chciałem sobie zainstalować po prawie dwóch latach ponownie Call of Duty Modern Warfare 3. Wbijam na steam, wkładam płytę biorę instaluj i... 43gb wymagane miejsca.... zastanawiam się biore instaluj i wyskakuje po chwili błąd. 3 razy brałem od nowa i za każdym razem 43gb do robenia i błąd. Ale jak wezmę instaluj bez płyty tylko do pobierania to jest 14gb z kawałkiem. Co mam zrobić, żeby normalnie zainstalować?

A tu jeszcze screen

fofp.png

Gdy wziąłem, żebym instalował mimo błędu, doszło do końca i walnęło crasha. Nie mam pojęcia co zrobić.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Hmmm. Chyba wiem dlaczego, ale nie jestem pewien :P Wywala Ci crash, bo najprawdopodobniej po instalacji byłoby za mało miejsca na kompie, do poprawnej pracy systemu. Chyba wiesz, że do poprawnego działania jest 20 % wolnego miejsca na DYSKACH. ( to takie minimum, bo i tak trochę muli xD ) Uporządkuj trochę kompa powywalaj trochę zbędnych plików, tak abyś miał z 70-80 Gb wolnego i wtedy zobacz. Jak coś pisz na PW to pomogę :)

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ale jak już instalacja jest to pokazuje tylko 12GB do instalacji, a ja już nawet nie mam czego wywalać z tej partycji. A na innych to w ogóle prawie miejsca nie ma. Partycja ma w ogóle 99GB, nie ma czego wywalać, a reszta partycji to nie moje. Steam nawet nie chce dopuścić do instalacji, jeszcze przed takim faktycznym zaczęciem instalacji jest crash.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

  • Kto przegląda   0 użytkowników

    • Brak zalogowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Utwórz nowe...