Skocz do zawartości

GOTHIC 3 - gra się strasznie zacina.


patronek

Polecane posty

siemanko

dzis zainstalowalem gothic 3 z 4 patchami , 1.2 , 1.4 , 1.6 ,1.7 i strasznie mi sie zacina

kiedys mialem slabszego kompa i na srednich chodzil , a teraz mam o wiele lepszego lapka i scina nawet na NAJNIZSZYCH

to moj laptop http://laptopy.benchmark.pl/test-laptopa/acer-aspire-e1-571g-32324g50.html

mam windows 8

prosze o pomoc , co zrobic zeby nie zacinal , bo zacina strasznie co sekunde

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Instalowałeś może patch fanowski, który zajmuje całkiem dużo miejsca na dysku i poprawia w grze masę pierdół (w tym wygląd interfejsu)? Pamiętam, że jakoś rok bądź dwa lata temu też aktualizowałem G3 wszystkimi możliwymi łatami, w tym również nadmienionym fanowskim i podobnie jak u Ciebie gra strasznie przycinała. Nie pamiętam, jakie oznaczenie miał ten patch, dlatego pytam. Pamiętam, że strasznie chwiał wymaganiami sprzętowymi.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

patche instalowalem po kolei

poprzedni komp mial 2gb ramu 1 rdzeniowy procek 2,8 czy cos w poblizu , karta 500 mb

nie wiem czy jakis fanowski patch ,byly takie nazwy jak podalem

menu jest inne niz kiedys jak gralem w gothica , podczas ladowania gry tez inne obrazki wyskakuja

jutro sprobuje z tym trybem zgodnosci i sciagne tego patcha

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

przepraszam za dluga przerwe , chorowalem .

odpalilem w trybie zgodnosci z XP service pack 3 . Powiem wam ze nie ma juz takich scin jak byly , no ale jednak sa . Jak na najnizsze ustawienia grafiki to powinno smigac . Co zrobic zeby calkowicie zlikwidowac te lagi ?

reinstal gry z nowym patchem ? czy moze same wgranie nowego patcha wystarczy ?

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

dzis zainstalowalem g 3 na pc'ta bo tez mam nowego . Detale radeon 6670 hd 1 gb 128 szyna , 4 gb ram . ddr3 . proc 2 rdzeniowy 3,2 win 7

zainstalowalem tego samego co na lapku i gram na najwyzszych , wszystko max i 0 lagow , wiec to nie jest wina gry czy patchow . Moze tak jak kolega u gory wspominal , cos jest z tym ze nie obsluguje zintegrowanych kart

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

  • Kto przegląda   0 użytkowników

    • Brak zalogowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Utwórz nowe...