Skocz do zawartości

Battlefield 3 instalacja się cofa


AtakSpawacza

Polecane posty

Witam zakupiłem w niedziele, Battlefield 3. Z racji tego że mam słaby internet zostawiłem pobieranie na noc, pobrało mi ok. 30%, no to komputer zostaje włączony aż do dziś rana. Wstaje ok. 6:00 patrze poważny błąd serwerów origin zrestartuj origin no to ok, restartuje i wychodzę, wracam koło 10:30 mam ok. 70 procent ok !, idę i znów wracam patrze 80% i w tym momencie pasek cofnął do 47% o.o

Wkurzyłem się ale ok, ściągam od nowa, teraz patrze 67% miałem i znów wróciło do 47%. Nie wiem już co robić. Proszę o pomoc.

Jest ktoś kto wie i może pomóc?

Zbyt wczesne podbicie. Posty zostały połączone. -- Artius

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Miałem tak samo z Dead Space 3 z Humble Bundle. Podczas ściągania dochodziło do 80% i cofało na 66%. Po paru takich cofkach wyskoczył błąd origina (nie pamiętam jaki), no to uruchomiłem Origin ponownie. Wtedy przeszło dalej... i ściągało aż do 89% i cofało do 81%... Następnego dnia przeszło już normalnie. Dodam, że w tym samym czasie ściągnołem inną grę z Origina i problemów nie było.

Wg mnie to cofanie jest spowodowane przeciążeniem serwerów po tej promocji z Humble Bundle i jedynie czekać, aż wróci do normy...

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To panowie badzcie madrzy. Mam poradnik:

1. Ściągasz np 20%

2. Pauzujesz pobieranie i kopiujesz sobie folder Update z folderu Battlefield3

3. Wznawiasz pobieranie

4. Powtarzasz krok 2 (teraz np 40%)

5.I zonwu krok 3

6. I tak caly czas az pobierzesz. Update zgraj sobie na plytke to nie bedziesz musial go na nowo pobierac

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

  • Kto przegląda   0 użytkowników

    • Brak zalogowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Utwórz nowe...