Skocz do zawartości

Fallout new Vegas


Gość xSuperSS

Polecane posty

Gość xSuperSS

Witam. Otóż mam problem z Falloutem a dokładnie z Umiejętnościami w grze. Nie dawno zakupiłem do mojego Fallouta wszystkie DLC i postanowiłem je przejść. Zacząłem od Dead Money i już na samym początku stwierdziłem że moje umiejętności posługiwania się jakąkolwiek bronią spadły do zera. Myślałem że może ten dodatek sprawia że ma się te 0. Po przejściu DLC i wyjściu na powierzchnię okazało się że nadal mam umiejętności na 0 ale wydawało mi się że może to być spowodowane uzależnieniem więc poszedłem do doktora który mnie z tego wyleczył. I cóż wyleczyło to tylko inne umiejętności które były zaniżone czyli otwieranie zamków i Nauki Ścisłe jednak bronię zostały na poziomie 0. Dodaję zdjęcie z moimi umiejętnościami i liczę że może ktoś zdoła mi pomóc lub wyjaśnić skąd te zaniżenie

post-765789-0-55738900-1375364809_thumb.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość xSuperSS

Pip-Boy sprawdzony. Nie są to żadne efekty Perka czy jakiegoś przedmiotu jeszcze spróbuje wczytać save a sprawdzenie spójności nic nie wykrywa

Cóż wychodzi na to że to jakiś błąd bo wczytując save sprzed walki z tym drugim kurierem to nie mam tego a save zaraz po walce ma. Przeszedłem na kodach ten poziom jeszcze raz żeby zobaczyć czy jest to może coś spowodowane wyborem anulowania startu ale wychodzi na to że nie więc muszę przejść Dead Money znowu -.- Cóż temat chyba do zamknięcia.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To znaczy że już grałeś w Lonesome Road (droga przez pustkowia) i zostałeś trafiony grantem błyskowym który powinien zmniejszać umięjętności tylko na jakiś czas lecz niestety jest zbugowany i jedynym wyjściem jest wczytanie poprzedniego sejva.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

  • Kto przegląda   0 użytkowników

    • Brak zalogowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Utwórz nowe...