Skocz do zawartości

Dark Souls - problem po zaaplikowaniu moda


Kiro

Polecane posty

Cześć. Zakupiłem sobie niedawno Dark Souls w edycji Premium Games. Po zainstalowaniu chciałem sobie sprawdzić jak to wszystko wygląda, a więc nawet nie stworzyłem konta Live. Było masakrycznie - tak pod względem grafiki jak i sterowania. Ale ok, ta gra tak bez modów już ma. Założyłem więc konto Live, pobrały się patch Live'a i DSa. Z GOLa pobrałem DSFixa 2.01, a z jakiejś innej strony (nie pamięta jakiej) DSMouseFix w wersji chyba 0.9 czy jakoś tak. Wyodrębniłem wszystkie pobrane pliki, wpakowałem wszystko co było z DSFixa do folderu z grą (nie było DATA, a więc tam gdzie był skrót do gry i inne takie). Sprawdziłem ten plik .ini i jako że rozdzielczość FullHD była już ustawiona nic nie zmieniałem. To samo zrobiłem z MoueFixem (według polecenia zmieniając nazwę wskazanego pliku) i znowu otworzyłem plik .ini w celu wpisania podanej formułki we wskazanym miejscu. Tutaj czekała mnie pierwsza niespodzianka: próbuję tak zmieniony plik zapisać i się nie da. Po prostu się nie da. Ok, darowałem to sobie. Klawiszologia w grze nie jest ustawiona tak źle, tam nic nie chciałem zmieniać (po prostu steruje się...źle). Zabieram się za grę. Teraz zaczyna się prawdziwa zabawa: w grze i tak musiałem zmienić rozdzielczość na FullHD (pomijam uruchamianie się gry w oknie), ale to nie sprawiło problemu. Najgorsze jest to, że ani sterowanie, ani wydajność się nie zmieniły (to drugie jednak da się przeżyć, gra działa bardzo płynnie, spadki zaobserwowałem jedynie podczas walki z pierwszym bossem kiedy uderzał tą maczugą w ziemię i gdy przy siadaniu obok ogniska pojawia się ten "dym"). Dwa ostatnie i najgorsze problemy to to, że zniknął cały interfejs (widać tylko tekst) - nawet kółka przy zaznaczonej postaci nie widać. To po pierwsze. Po drugie...dalej nie mogę zapisywać gry. Dalej na początku jestem informowany o tym, że "gra uruchomi się w trybie offline". Wiecie co mogę zrobić aby w końcu normalnie zagrać?

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 weeks later...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

  • Kto przegląda   0 użytkowników

    • Brak zalogowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Utwórz nowe...