Skocz do zawartości

Battlefield 3 zmiana języka i beta BF 4


Wizardius

Polecane posty

Otóż jakiś tydzień temu zakupiłem na originie Battlefielda 3 Edycje Premium. Przy instalacji wybierałem pamiętam jakieś tam regiony itp (Oczywiscie wybrałem Polske), lecz tak czy siak gre miałem i mam po angielsku. I w sumie mi to nie nie przeszkadza, ale zastanawia mnie i tak - jak do jasnej ciasnej zmienić w tej grze język napisów? (bo dialogi to jasna sprawa)

Druga sprawa jest taka, że wyczytałem, ze gracze BF3 Premium będa mogli grać w BF4 Bete. Prawda to?

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Języka napisów nie zmienisz, bo po najnowszym updacie z Endgame nie wyszło spolszczenie, a EA do debile i wszystko musisz mieć tak, jak wymusza to kraj, z którego pochodzi klucz do gry.

EA nie dostało 2 Złotych Kup z rzędu bez powodu, prawda?

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 weeks later...

Ja właśnie chciałem sobie zmienić język na angielski, nie udało mi się, potem nie mogłem z powrotem wgrać plików polskich, bo nie zrobiłem kopii. Ale znalazłem odpowiednie pliki. W google wpisujesz "pliki do spolszczenia battlefield 3 2013" i pierwsze od góry, na chomikuj użytkownik "witold1972" ściagasz te spolszczenie i wchodzisz w ...\Origin Games\Battlefield 3. Usuwasz tylko plik : ...\Origin Games\Battlefield 3\GDFBinary_en_US.dll A resztę podmieniasz (jesli masz Win 7 to "Przenieś i zamień"). I gotowe mi to zadziałało.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

  • Kto przegląda   0 użytkowników

    • Brak zalogowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Utwórz nowe...