Skocz do zawartości

Battlefield 3 - program przestał działać


ssnake4

Polecane posty

Witam. :)Od tygodnia mam problem z grą Battlefield 3. Gdy uruchamiam ją z poziomu Battleloga i następuje inicjalizacja oraz pokazuje się ikonka na pasku, po naciśnięciu na nią dostaję informację ,że program Battlefield 3 przestał działać. Co powinienem zrobić ,żeby to naprawić?

Zapoznaj się z zasadami tytułowania tematów - A.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jaki masz antywirus? / Czasem po tym jak pobierzesz PB i zainstalujesz trzeba restertować komputer. Czasem w skrajnych wypadkach trzeba aktualizować kilkanaście razy nim załapie . A ściągnąłeś tylko czy puściłeś aktualizacje?

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To zobacz czy gdzieś może nie zablokował Bf a ? , hmm czasem problemem mogą być stery od karty graficznej jak sa nieaktualne ,. Ale ze 2 miechy temu był użytkownik znaczy miał taki sam problem jak ty . Robił wszystko co się dało ... I nic . okazało się ,że miał bardzo dużo śmieci w systemie . Zrobił reinstall systemu i pomogło. Ale wiadomo- ostateczność. Sprawdż też firewalla Windowsa może on zaczął blokować

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A ja bym proponował sprawdzić czy masz włączoną opcję bety w Originie. Jak tak to wyłącz w ustawieniach, zrestartuj Origina. Powinna się ściągnąć aktualizacja do wersji stabilnej. Wejdź na jakiś serwer i ENJOY :)

Już przez to przechodziłem...

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

  • Kto przegląda   0 użytkowników

    • Brak zalogowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Utwórz nowe...