Skocz do zawartości

Tani sprzęt komputerowy, większość nowe!


bbodzio11

Polecane posty

witajcie forumowicze

mam do sprzedania

UŻYWANY LAPTOPA HP PAVILION DV6000 ZA OK 350 ZŁ

NOWĄ KOŚĆ RAM 4 GB 1333MHz ELIXIR ZA 89 ZŁ

NOWY DYSK TWARDY 500GB WD SATA 32MB FIRMY WESTER DIGITAL ZA 170ZŁ

PROCESOR INTEL CORE DUO E5800 3,2GHz Z DODATKOWYM WENTYLATOREM! ZA 99ZŁ

PŁYTĘ GŁÓWNĄ MEDION MS-7653 W STANIE DOSKONAŁYM ZA 50 ZŁ (ALE CENA DO NEGOCJACJI

ZASILACZ FORTRON 350W W STANIE DOSKONAŁYM ZA 25 ZŁ

I TAK

HP PAVILION DV6000

laptopik działa i ma się świetnie,

posiada orginalnego windowsa 7 ultimate (którego radziłbym przeinstalować gdyz nie byl on reinstalowany od jakis 3 lat) posiadam rowniez plyte do windowsa viste oraz naklejke do visty ktora jest pod spodem laptopa.

laptop ma 3gb ramu

dysk twardy 250 GB

karta graficzna: nvidia go 6150

procesor AMD TURION 64 X 2 (DUAL CORE) 1,80GHz

karta sieciowa wymieniona z podstawowe na 2x lepsza niestety nie znam dokladniej specyfikacji (nie ja zmienialem) ale daje sobie 100% rade z 10 mb/s internetem

posiadam zasilacz sprawny

bateria działa, ale trzyma z paredziesiąt minut,

posiadam również do niego pilota do sterowania

wszystkie złącza też działają

EKRAN JEST 1000000000000% SPRAWNY

jedyne co jest do wymiany to dotykowy panel do zmiany glosnosci, tzn urwana jest tasiemka ale to koszt 20 zl na allegro, a wymienic mozna samemu poprzez podniesienie klawiatury i wymiane.

NOWA kość ram 4 GB 1333mhz ELIXIR

KOŚĆ SPRZEDAM ZA 89 zł plus koszta wysyłki

SPECYFIKACJA TECHNICZNA

PRODUCENT ELIXIR RODZAJ DDR3 POJEMNOŚĆ 4GB CZĘSTOTLIWOŚĆ 1333 MHz (PC3-10600) CAS Latency CL9 ZŁĄCZE 240-pinowe. NAPIĘCIE ZASILANIA 1,5 V GWARANCJA PRODUCENTA WIECZYSTA STAN NOWA

kość nowa, w sumie była obecna przy 1 włączeniu komputera gdyż potrzebowałem stacjonarki (obudowa, procesor płyta głowna zasilacz) i była ta kość ram którą wymieniłem na swoje 16 gb i nie jest mi potrzebna

DYSK TWARDY 500GB WD SATA 32MB FIRMY WESTER DIGITAL

kolejną rzeczą którą chcę wam zaproponować jest

DYSK TWARDY 500GB WD SATA 32MB FIRMY WESTER DIGITAL

DYSK NOWY, pochodzi z komputera który dostałem 5 dni temu i w którym wymieniałem ram, napęd karte graficzna,dysk i zasilacz i właśnie dysk 500 gb nie jest mi potrzebny a kasa się trochę przyda

oddam go wam za jedyne!: 170zł choć cena jest do uzgodnienia ale cena sklepowa w Media Markt to 260 zł wiec myślę że to i tak okazja a na allegro znalazłem najmniej za 190 zł uzywany 16 mb

więc nowy dysk 500gb 32 mb wester digital za 170 zł plus koszta wysyłki!

KABEL SATA GRATIS!!

Producent

WESTERN DIGITAL

Model

WD 5000AAKX

Rodzina dysków

CAVIAR

Pojemność dysku

500 GB

Prędkość obrotowa

7200 obr/min

Cache

32 MB

Interfejs

SATA, SATA II, SATA III

Typ złącza

7-pin S-ATA

PROCESOR INTEL CORE DUO E5800 3,2GHz Z DODATKOWYM WENTYLATOREM!

UŻYWANY procesor intel core duo 3,2 ghz

procesor używany z rok wymieniana na nim pasta co najmniej 2 razy po kupnie, wymieniony wentylator na lepszy niż boxowy, który również dodaje do procesora,

SPECYFIKACJA

http://ark.intel.com...GHz-800-MHz-FSB

PŁYTĘ GŁÓWNĄ MEDION MS-7653

płyta główna którą miałem obecna z w.w. procesorem, karta w 100% sprawna nigdy nie miałem z nią problemu i w sumie mimo niemieckiej firmy MEDION jest strasznie dobra jak na swoją klasę. płyta główna w systemie socket 775 na ktorym chodzi w.w. procesor oraz inne w tym systemie.

ZASILACZ FORTRON 350W

zasilacz używany tez rok, w pełni sprawny bez problemowy i dobry jak na swoją cenę. nigdy nie miałem spięć ani itp.

Jeśli ktoś pragnie zdjeć to wyśle je prywatnie, albo na priv albo na mail kontakt (bbodzio11@interia.pl) ew nr tel ale codziennie od 15 do 20 (oprocz dni 23,24,25,26 maja - KORTOWIADA ;P)

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 7 months later...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

  • Kto przegląda   0 użytkowników

    • Brak zalogowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Utwórz nowe...