Skocz do zawartości

Fallout - spolszczenie


RajderV3

Polecane posty

Witam, Fallouta (1 część) kupiłem na Steam i musiałem instalować do niego spolszczenie ściągnięte z internetu, bo Steam nie obsługuje polskiej wersji tej gry. Mój problem polega na tym, że nie mam w grze polskich znaków, oraz tekstury nie są spolszczone, czyli np większość napisów na Pip Boyu lub ta konsola w ekranie tworzenia postaci. W pobranej paczce ze spolszczeniem jest folder DATA, w którym znajduje się folder TEXT (zawartość podmieniłem), PREMADE (nie mam pojęcia gdzie to wrzucić, bo w folderze z grą takiego folderu nie ma, więc dałem do daty), oraz pliki FONT, które najprawdopodobniej odpowiadają za polskie znaki, a w folderze z grą również nie ma nic do podmianki.

Prosiłbym o pomoc z folderem premade, oraz z plikami FONT, jakby ktoś chciał to zobaczyć, spolszczenie pobrałem z

www.portal24h.pl/pobierz/start-pobierania/spolszczenie-do-gry-d-f/892-fallout.html

EDIT

Kumpel-Fallout'owy maniak pomógł mi rozwiązać sprawę, a oto rozwiązanie: przeinstalowanie gry i ponowne zainstalowanie spolszczenia (premade do folderu DATA) a pliki FONT do głównego folderu tam, gdzie jest exe. Tekstury nadal są zangielszczone, ale to chyba już wina nieoficjalnego (chyba) spolszczenia. Tak, czy siak, temat do zamknięcia :P

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

  • Kto przegląda   0 użytkowników

    • Brak zalogowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Utwórz nowe...