Skocz do zawartości

Edycja Kolekcjonerska DEAD ISLAND


Kodziak

Polecane posty

Witam.

Posiadam edycję kolekcjonerską tejże gry podanej z tematu. Chciałbym abyście ją wycenili, pewnie zrobicie to 2x lepiej ode mnie ;). No to zaczynamy.

Pudełko, ma lekkie przerwanie, ma ono od 2-ch do 5-ciu mm długości, jest to na rogu, niestety przez zawartość pudełka, ponieważ rozpycha ono tą tekturkę, i już tak standardowo, przerwało się ;|.

Akcesoria, w sensie że wszystko w środku jest jak z nówki, otworzyłem dwa razy.

Pierwszy raz, gdy od razu kupiłem, żeby obejrzeć co tam dali, trochę z foli niektóre rzeczy rozpakowałem, lecz nie pamiętam dokładnie, czy wszystko pozdejmowałem, dawno jej nie otwierałem.

Drugi raz, z pół roku temu, otworzyłem aby wyjąć grę, ponieważ potrzebowałem kodów, nie pamiętam dokładnie po co, ale wyjmowałem tylko grę, i spojrzałem lekko na zawartość, wszystko jak w nówce.

Nie chcę mi się robić zdjęć - uważam to za bezcelowe, ponieważ wszystko wygląda jak w nówce.

Edycję sprzedawałbym bez gry, z rzeczy wiadomych - aktywowana na steamie, nie chciałbym oddawać również pudełka z gry, wolałbym zachować je dla siebie - kody.

Także prosiłbym o wycenę, samej edycji, z akcesoriami, wszystko full zestaw, oprócz gry.

Pozdrawiam.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 weeks later...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

  • Kto przegląda   0 użytkowników

    • Brak zalogowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Utwórz nowe...