Skocz do zawartości

Neverwinter Nights 1 - problem z patchem


Pierro

Polecane posty

Witam wszystkich,

posiadam Diamentową edycję NWN, wersja 1.68. Po instalacji naszła mnie ochota na przetestowanie nieoficjalnego patcha 1.70. Na pierwszy ogień zainstalowałem patcha 1.69 PBC i do tego momentu gra się uruchamiała bezproblemowo. Niestety po instalacji patcha 1.70 zaczęły się schody: mianowicie po kliknięciu na przycisk "Gra" pojawia się czarny ekran wraz z komunikatem: "Program przestał pracować". Poniżej podaję pełną treść błędu:

Nazwa aplikacji powodującej błąd: nwmain.exe, wersja: 1.6.9.0, sygnatura czasowa: 0x486cfadc

Nazwa modułu powodującego błąd: nwmain.exe, wersja: 1.6.9.0, sygnatura czasowa: 0x486cfadc

Kod wyjątku: 0xc0000005

Przesunięcie błędu: 0x001cec74

Identyfikator procesu powodującego błąd: 0x9e0

Godzina uruchomienia aplikacji powodującej błąd: 0x01ce03e55983c2aa

Ścieżka aplikacji powodującej błąd: C:\NeverwinterNights\NWN\nwmain.exe

Ścieżka modułu powodującego błąd: C:\NeverwinterNights\NWN\nwmain.exe

Próbowałem przeinstalowywać grę i instalować patche ponownie, lecz niestety nic to nie dało. Używam Windowsa 7 64bit. Będę wdzięczny za pomoc w rozwiązaniu tego problemu smile_prosty.gif.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A ściągasz wersję polską czy angielską tego patcha? Z tego co pamiętam to w NWN trzeba było ściągać patche pod konkretną wersję językową. Najlepiej byłoby poszperać po jakichś jeszcze żywych forach/stronach związanych z grą np: http://neverwinter2.gram.pl/forum/ (forum o NWN2, ale jest tam też dział NWN1)

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

  • Kto przegląda   0 użytkowników

    • Brak zalogowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Utwórz nowe...