Skocz do zawartości

Battlefield 3 - Wyłączanie się gry po jakimś czasie grania


Glockens

Polecane posty

Cześć. Mam problem z grą Battlefield 3. Otóż gdy pogram sobie z 10-30minut gra automatycznie mi się wiesi, przez co muszę ją wyłączać. Dodatkowo gra wcześniej chodziła mi spokojnie na wysokich i ultra, a teraz jakoś gorzej chodzi. Przy innych grach jest normalnie, jedynie przy BF3.

Co zrobić? Reinstalacja? A może coś innego? Próbowałem "Napraw instalację", ale nic złego nie wyszukuje, a i tak nadal się gra wyłącza.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Być może jednak nie jest to wina BF3. Grając w Far Cry 3 również miałem podobną sytuację, pojawiły się takie zielono-żółte kropki po czym komputer się wyłączył. Wina karty graficznej?

Edit: Sterowniki karty graficznej są najnowsze.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dokładnie jaka to karta- 6770 czy 6750?

Wszystkie patche oraz aktualizacje pobrałeś?

Co do konfigu- gra bez problemu powinna chodzić na średnich

Głupie pytanie- gra oryginalna?

Przeinstalowywałeś już grę?

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gra oryginalna. W menadżerze urządzeń pisze, że 6700. Ta najnowsze i nie reinstalowałem gry.

PS: Na średnich? Wcześniej spokojnie na wysokich i raz na jakiś czas lekka ścinka na ultra.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

up:

Napisałem, że spokojnie na średnich. Na tych ustawieniach powinna gra bez problemu chodzić. Wyższe są oczywiście możliwe- piszę tylko to co wynika z wymagań.

Przeinstaluj grę i daj znać czy coś to dało

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Odinstalowałem BF3, jednak przy instalacji jest pewien problem. W Origin nie ma chyba czegoś takiego jak instalacja z płyty. Gdy robię instalację, prosi mnie o instalację origin itd, a pobieranie 18gb trochę by potrwało. Co zrobić?

//Edit: W przypadku Far Cry 3 nie pomogło.

//Edit2: W przypadku BF3 również nie pomogło

Przy okazji sprawdziłem sobie temperaturę karty graficznej. Wynosi ona ok. 90 stopni, i przy grach mało wymagających (np. GTA SA) jest ok. 80 stopni. Wezmę komputer do naprawy, bo mam jeszcze na gwarancji. Chyba, że ktoś ma inny powód, dlaczego gry mi się wyłączają.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

  • Kto przegląda   0 użytkowników

    • Brak zalogowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Utwórz nowe...