Skocz do zawartości

Fallout New Vegas - promocja na muve.pl


Zaskroniec123

Polecane posty

Hej. Dziś przeglądałem sobie muve.pl i zobaczyłem że jest fajna promocja smile_prosty.gif Oto link http://muve.pl/pc/rp...-50-taniej/4247

Odnośnie tej promocji mam parę pytań. Czy ten kod z kompani graczy musi być użyty albo trzeba mieć konto? Wiadomo jak długo będzie ta promocja? No i najważniejsze jak to będzie z tymi dodatkami? Czy będę musiał dodać je razem z falloutem czy będą miały osobny kod?

Oczywiście fallouta nv mam od dawna i uważam że to moja najlepsza gra zaraz po skyrimie tongue_prosty.gif

EDIT: Zapomniałem o jednym pytaniu :) Te dlc będą na płycie czy trzeba je pobrać?

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Odpuść sobie tę promocję. Na Steam przy byle okazji dają na New Vegas -70%, a wtedy gra ze Steam jest dużo tańsza. Obniżka o 20 zł, to naprawdę żadna okazja. Ja sam dałem za Swojego F:NV jakieś 5 euro w promocji, czyli mniej więcej tyle, o ile obniżyli dziś cenę. lepiej poczekaj do następnej wyprzedaży na Steam, albo poluj na okazje weekendowe/w środku tygodnia.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czy ty w ogóle przeczytałeś o co mi chodzi?

Tak, przeczytałem. jest promocja na grę Fallout: New Vegas - Wydanie Kompletne na muve.pl - oszałamiające 20 zł taniej.

Jest też druga promocja - 50% taniej dla tych, którzy kupili już podstawkę New Vegas, koniecznie od Cenegi -inne wydania nie mają instrukcji z kodem rejestracyjnym do Kompani Graczy, a to o tyle ważne, że wersja Steamowa była też spolszczona (to samo spolszczenie od Cenegi i wiele osób kupiło właśnie taką).

Jeśli koniecznie chcesz skorzystać z promocji - proszę bardzo. Gra Fallout New Vegas jest traktowana raczej jako pojedynczy produkt, więc pewnie dostaniesz jeden kod Steam. Ta cała promocja jest tylko po to, by ludzie podokupywali sobie zestawy dodatków od Cenegi, bo nie chce im się jakiegoś pakietu komponować, a jak dadzą rabat 50% na Ultimate Edition, to ludziom nie będzie żal, że drugi raz podstawkę kupują. W każdym razie

Ale to nie ma sensu. jak już pisałem, lepiej poczekać na wyprzedaż Steam - dodatki idzie kupić tam o wiele taniej, a jak się upierasz przy wersji Ultimate (zakładam że masz podstawkę), to też pewnie za grosze.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Te DLC są jako jeden kod, razem z grą. O ile wiem nie ma ich na płycie, tylko trzeba je pobrać. Jeśli użyjesz kodu, na koncie, na którym masz już New Vegas, otrzymasz dodatki, lecz nie zdubluje ci się podstawka (nie otrzymasz zdublowanego egzemplarza w postaci giftu). Sam musisz sobie odpowiedzieć czy za 4 duże DLC i 2 mniejsze warto zapłacić 75 zł.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tak, kiedy wyślesz stronę instrukcji z kodem na maila, to otrzymasz kod rabatowy, który odejmie 50 % od ceny początkowej, więc 150 - 75 = 75 zł. Jak dla mnie to warto, choć na upartego mógłbyś pewnie wyrwać te dodatki taniej na jakiejś świątecznej steamowej wyprzedaży.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

DLC są po polsku. To nic że Steam nie widzi ci New Vegas - aby zyskać kod promocyjny musisz zrobić zdjęcie instrukcji z pudełka, na której widnieje kod. O ile pamiętam, też sklep "nie wiedział" że mam już tą grę - może jakiś błąd, dotyczący naszej strefy regionalnej.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

  • Kto przegląda   0 użytkowników

    • Brak zalogowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Utwórz nowe...