Skocz do zawartości

Artefakty na Ekranie po czym Blue Screen.


SHADER775

Polecane posty

Hej, od niedawna przeinstalowałem na komputerze mojego taty windowsa XP. W środku znajduje się starszy intel pentium IV - 2,66GHz, płyta intel D845GLAD, 1GB RAM. Nie mam karty graficznej ponieważ używamy go do najprostszych zadań typu sprawdź skrzynkę pocztową czy oglądnij jakiś film. Zasilacz był wmontowany w obudowę, ma 400W, pewnie jakiś no-name ale wydaje mi się że z tak słabym sprzętem powinien sobie poradzić nie zbaczając z faktu że podstawowe zabezpieczenia taki zasilacz powinien mieć skoro nie da się go wyciągnąć. Trudno mi określić co może powodować te artefakty. Miałem wielkie problemy ze znalezieniem sterowników to zintegrowanej karty graficznej - w końcu ściągnąłem sterowniki z supportem do Windows 2000, o dziwo działają na XP. Wydaje mi się że coś jest nie tak ze zintegrowaną kartą graficzną i na moje oko ona jest tu głównym podejrzanym. Wydawało mi się że dysk twardy też może mieć w tym udział, mogę dołączyć zapis ze SMART jeśli najdzie taka potrzeba.

Artefakty - małe prostokąty pojawiają się na ekranie jeden za drugim w dość szybkim czasie. Natomiast potem wyskakuje blue screen.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

  • Kto przegląda   0 użytkowników

    • Brak zalogowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Utwórz nowe...