Skocz do zawartości

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Yooo

Kroniki Riddicka: Ucieczka z Butcher Bay

Polecane posty

U mnie problem polega na tym, że zjeżdżam doczepiony do kontenera. W pewnym momencie kontener zatrzymuje się i muszę coś zrobić, by go ponownie uruchomić. Pozbywam się strażnikow, schodzę po drabinie.. niebieski ekran... Przy ponownym włączaniu pojawia stwierdzenie, że profil zostal uszkodzony i mogę zapomnieć o zapisach.. To samo zrobiło sie bratu. Jakies propozycje?

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

a swoją drogą czy ktoś wykonał te wszystkie misje w wieży 17?

w solucji są podane dwa sposoby przejścia: wersja z narkotykami i z bijatyką. nic o misjach pobocznych.

Jak grałem za pierwszym razem w wersje od Nicolasa wykonałem te zadania. Po powrocie z kopalni wystarczy nie kierować się od razu do dalszych misji fabularnych tylko skierować sie do wierzy.

no właśnie mam problem z powrotem do wierzy 17.

drzwi, którymi wyszedłem z wierzy są zamknięte :(

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A u mnie problem jest bardzo osobliwy:

Podczas intra, reklam oraz w filmiku, gdzie "Papież Joe" zakłada naszemu bohaterowi eyesight, dźwięk jest jakoś spowolniony. Muzyka to dziwne jęki a głos tej babki, (dowiedziałem się, że to babka w filmiku końcowym bo tam akurat było dobrze) która mówi ciągle do Riddicka brzmi jak głos faceta a inne jeszcze gorzej. Wiem od kolegi, że normalnie nie powinno tak być bo

u niego działa wporzo. :roll:

No a w filmikach na enginie gry napisy są spóźnione i pokazują się tak gdzieś co 4 wypowiedź.

Poza tym gra nawet na moim złomie działa jak należy, nie zacina się,

nie wyłącza itd.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A ja mam jeszcze inny problem. Podczas wczytywania lokacji albo save'a komp mi sie normalnie legalnie resetuje. Tak sie dzieje w 80% przypadków błagam o pomoc!!!!!!!!

Jednak nie. Dokładnie ten sam problem. Proszę o pomoc :cry: [-o<

Konfiguracja mojego komputera to:

System: Windows XP Professional Service Pack 2

Procesor: Intel® Core2 CPU 660

RAM: 2048 MB

Grafika: NVIDIA GeForce 7950 GX2

Dżwięk: Realtek HD

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Panowie z problemem restartu kompa po śmierci bohatera.

Mam core 2 duo, i do tej pory załatwiałem ten problem wychodząc do menu i wczytujac swojego quick save'a sam, jak widzialem ze biedny riddick już pada na kolana. Gdy zabiera się do tego komp widzimy na sekundę niebieski ekran i witamy ładującą się windę.

Niestety raz z "operacją" nie zdążyłem i komp się zrestartował po czym... Cały profil się skopał (jak chciałem go wybrać pisało że można go tylko skasować bo jest popsuty).

Błagam nieh ktoś udostępni tu swój profil/ sejw z dojściem do kopalni (bylem juz po zjezdzie windą). Grałem na normalu, ale naprawdę nie będę wybrzydzać, prosze o jakikolwiek sejw!! :oops:

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Sprawa restartu komputera podczas wczytywania save'a lub lokacji rozwiązana (przynajmniej u mnie).

Powodem był zaktualizowany do najnowszej wersji sterownik dżwięku.

Paradoksalnie gra działa stabilnie ze starym sterownikiem z płyty dołączonej do komputera.

A teraz wybaczcie, że was opuszczę, mam kilka zaległych spraw do załatwienia z moim starym kumplem Abottem. :twisted:

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Też mam problem o którym wszyscy pisali

resetuje mi kompa podczas wczytywania save'ów...

teraz jest jeszcze gorzej, przeszedłem już spory kawał gry i gdy chcę wczytać profil to wywala komunikat "nie można wczytać profilu gdyż jest on uszkodzony, czy chcesz skasować go teraz?"

powercolor x1950 pro; intel c2d 2,66ghz; 2GB ram; win xp sp2...

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Do Ciastoludka.

Wyszukaj sobie takie coś jak DxDiag i tam w zakładce dzwiek powinien byc suwak Przyspieszenie dzwiekowe, moze nie masz go danego na pełne.

Pozdrawiam

Ani to, ani sterowniki nic nie dają. :(

Ale mam następny problem. Gdy wyłączam eyesight gra po prostu staje w miejscu. :?

EDIT: Problem eyesight rozwiązał się sam po jakimś 3 ponownym uruchomieniu gry...

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja osobiście miałem problem z grą, ale po 30 minutach udało mi się ten problem rozwiązać. Nie wiem czy się to komuś przyda, ale na wszelki wypadek opiszę mój przypadek.

Sytuacja wygladała następująco: gra zrobiła autosave i po ułamku sekundy od zapisu wywaliła się do pulpitu. Od tej pory żaden z saveów nie działał (wgrywały się normalnie, ale nie miałem możliwości sterowania Riddickiem - klawiatura i przyciski myszy zostały zablokowane). Zrobiłem kopię saveów, usunąłem grę, usunąłem wpisy z rejestru związane z Riddickiem, zrestartowałem kompa, zainstalowałem grę ponownie (na innym dysku), skopiowałem savy i... nadal nie działają :(.

Rozwiązanie okazało się prostsze :) Wystarczyło stworzyć nowy profil w grze i skopiować wszystkie save do nowego profilu za wyjątkiem pliku _filler000, który jak się okazuje był odpowiedzialny za błąd gry. Nie próbowałem, ale może wystarczy usunąć ten plik z profilu i również gra będzie działać prawidłowo.

Tak czy owak, problem rozwiązałem i może moje wypociny kiedyś się komuś przydadzą.

A co do samej gry - jest naprawdę świetna :), ale mocno zabugowana :(

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gram. Dochodzę do kanałów zabijają mnie. Gra się wczytuję dochodzi do 100% i... BAH restart kompa. Zawsze tak jest jak mi się wczytuję autozapis. Jak to naprawić??

To proste, nie daj sie zabijać to problemu nie będzie ;)

A tak na serio, skopiuj save do innego katalogu, a nastepnie odinstaluj grę. Zainstaluj ją ponownie, skopiuj ponownie save i zobacz czy ci działa. Czasami grom pomaga (np: w Shogo) zrobienie defragmentacji dysku na którym jest gra. Mozesz równiez spróbować sztuczki, którą opisałem kilka postów wyżej (może w twoim przypadku też ten sposób pomoże).

Poza tym problem jest tylko z autozapisem ? Czy ze wszystkimi save ? I czy problem się powtarza na innym profilu gracza ?

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

nie wiem czemu macie takie problemy z tą grą jesli chodzi o jej dzałanie na komputerach mi smiga bez problemu.....ale kiedyś jak miałem stary komp tzn; P4 2.8Ghz.. GF 6800 GS.. to trzeba było ustawic np; w Riva Tuner w opcjach Open GL...Compatybilty...Open GL version string override....na 1.5 lub 2.0 gdyż gra jest nie na Direct X tylko na Open GL

po tym zabiegu gra chodziła bez problemu :D

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ja mam również problem z komunikatem ,,game has crashed" moja konfiguracja jest w podpisie. zajrzałem do katalogu gry. ku mojemu zdziwieniu zobaczyłem tylko JEDEN wariant, by odpalić go pod procesory 64 bitowe i niestety tylko AMD. może znalazł już ktoś rozwiązanie tego problemu? odziwo, gra się na początku odpaliła i grałem bez żadnych problemów. za odpowiedź bardzo dziękuje :)

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja mam dla odmiany problem z misją, a dokładnie chodzi o początek misji w kopalni. Jestem na windzie i mam wejść do szybu wentylacji, który jest obok, niby wszystko ok, ale do włazu nie ma klucza do otwierania, z kolei przejście obok strażników za mostem jest chyba nie możliwe, bo od razu otwierają ogień, z resztą w poradniku do którego byłem zmuszony sięgnąć, jest napisane, iż z windy mam nie schodzić, wiec jedyna słuszna droga wiedzie przez właz, a ja go nie mogę otworzyć, gdyż nigdzie tego klucza nie ma.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja mam dla odmiany problem z misją, a dokładnie chodzi o początek misji w kopalni. Jestem na windzie i mam wejść do szybu wentylacji, który jest obok, niby wszystko ok, ale do włazu nie ma klucza do otwierania, z kolei przejście obok strażników za mostem jest chyba nie możliwe, bo od razu otwierają ogień, z resztą w poradniku do którego byłem zmuszony sięgnąć, jest napisane, iż z windy mam nie schodzić, wiec jedyna słuszna droga wiedzie przez właz, a ja go nie mogę otworzyć, gdyż nigdzie tego klucza nie ma.

Nie jestem pewien, ale w poprzedniej misji, etapie można chyba było gdzieś kupić ten klucz.

A może po prostu gdzieś leżał? Poszukaj w poprzedniej misji.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Temat jest zablokowany i nie można w nim pisać.


  • Kto przegląda   0 użytkowników

    • Brak zalogowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Utwórz nowe...