Skocz do zawartości

Kroniki Riddicka: Ucieczka z Butcher Bay


Yooo

Polecane posty

:arrow: smuggler mi na maila odpisał ,zę pracuje nad tym.. no to niech sie pospieszy!!!! :(

:arrow: Smuggler jak tam prace nad naprawieniem tego problemu ? zaczęliście juz chociaż ? ;]

Chlopczyku, czy Ty myslisz, ze oni w redakcji nie maja nic innego do roboty, tylko poprawiac bledy?? Owszem, to tez trzeba, ale zbierz sobie informacji, badz zrecenzuj kilka gier. To takie proste nie jest. Chlopakom z CDA juz tak odbija od tej roboty, ze jeden z nich nie wytrzymal nerwow i zaczal rysowac kobietke w okienkach (Klara ^^). Jak to mowia: cierpliwosc jest cnota...

nie no ja też nie oskarżam chłopców z cda bo to nie oni grę robili

i na pewno są zajęci robieniem kolejnego numeru cda i poprawy gry

ale zal tyłeczek ściska ze taka gra przejść może koło nosa :(

może sie nie znam ale troszkę Cda w balona zrobili [(?)]-[(nie ze oszukali tylko dali im troszkE zabugowana ;))]

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 196
  • Created
  • Ostatnia odpowiedź

:arrow: smuggler mi na maila odpisał ,zę pracuje nad tym.. no to niech sie pospieszy!!!! :(

:arrow: Smuggler jak tam prace nad naprawieniem tego problemu ? zaczęliście juz chociaż ? ;]

Chlopczyku, czy Ty myslisz, ze oni w redakcji nie maja nic innego do roboty, tylko poprawiac bledy?? Owszem, to tez trzeba, ale zbierz sobie informacji, badz zrecenzuj kilka gier. To takie proste nie jest. Chlopakom z CDA juz tak odbija od tej roboty, ze jeden z nich nie wytrzymal nerwow i zaczal rysowac kobietke w okienkach (Klara ^^). Jak to mowia: cierpliwosc jest cnota...

przepraszam, już nie bede : P

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam. Właśnie pogrywam (pogrywałem?) w Kroniki z CDA. Pierwszy problem wystąpił przy ustawianiu rozdzielczości. Opcja maksymalnie do 800x600. Poradziłem sobie z tym wgrywając jakiś tam update do DirectX 9c. Myślę sobie, że właśnie skończyły się moje problemy z resetowaniem komputera (czasem pojawia się na sekundę przed resetem blue screen ale nie zdążę go zobaczyć i zrozumieć). Problem ten pojawiał się dosyć rzadko dopóki nie dotarłem do kopalni (może z 3 razy) ale od czasu zejścia do niej jest tragicznie (pomimo update DirectXa). Konfiguracja mojego sprzętu to: AMD Athlon 64 X2 Dual Core Processor 3800+ 2,01 GHz, 1 GB RAM, GeForce 7600 GS 256 Ram, sterowniki: 169,21 (to samo działo się ze starszymi). Dodam, że w tym samym czasie mój braciak (ohh dzięki Ci redakcjo za możlowość grania bez CD w napędzie) pocinał (w sumie w 2 dni skończył) na swoim sprzęcie (różniącym się tylko tym, że ma 1 rdzeniowego procka o ciut mniejszym taktowaniu) bez najmniejszych problemów. AGRH!!! O co tu chodzi? Dodam, że z bratem gramy m.in. w lineage 2 i żaden z nas nie ma problemu. Czyżby Riddick nie lubił dual core?

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ludzie no. MAm radeona 9200 1,6 pamięci RAm mam 1,2. Intela 2,59 i gdy klikam na gre to pojawia isę komunikat ze gra obsługuje system GL OPen 1,3 lub nowszy. pOtem pojawia isę komunikat z adresem gry (folder) i gra nie działa. Czy ktoś wie co z tym zrobić??????????

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mój problem z grą jest taki, że gra strasznie haczy.... Wszystko instaluje się poprawnie itp

Np jeśli chce podejść do jakiegoś przedmiotu, to nie da rady :D Ląduje spooro dalej niż chciałem.

Tylko niech mi nikt nie pisze, żebym zmniejszył ustawienia garficzne, bo haczy IDENTYCZNIE na każdym ustawieniu ;)

AMD Athlon 64 X2 DualCore Prosessor 3800+ ( 2Ghz )

1GB RAM

Geforce 7600GS 256 ram

z góry dzięki ;)

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mój problem z grą jest taki, że gra strasznie haczy.... Wszystko instaluje się poprawnie itp

Np jeśli chce podejść do jakiegoś przedmiotu, to nie da rady :D Ląduje spooro dalej niż chciałem.

Tylko niech mi nikt nie pisze, żebym zmniejszył ustawienia garficzne, bo haczy IDENTYCZNIE na każdym ustawieniu ;)

AMD Athlon 64 X2 DualCore Prosessor 3800+ ( 2Ghz )

1GB RAM

Geforce 7600GS 256 ram

z góry dzięki ;)

Zainstaluj to: http://www.amd.com/us-en/assets/content_ty...ities/Setup.exe

Albo lepiej:P niech zainstaluja to wszyscy ktorzy maja procka dwurdzeniowego od AMD.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wyłącz obsługę jednego rdzenia (odłącz dziada). Zdaje mi się że gra się gryzie z dwurdzeniowymi procami (tak jak Thief DS)

Zaraz rozpocznę próby. Muszę jednak Ci powiedzieć, że z Thief DS nie miałem żadnych problemów.

Ok. Odłączyłem programowo jeden rdzeń (tzn. po odpaleniu gry ctr-alt-del, prawym na proces - ustaw koligacje - cpu 0) i gram. Uśmiech coraz większy na twarzy... Mignięcie na pół sek. blue screena i radosny dźwięk uruchamiania się Windy. Idę grać dalej u brata :)

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

czego gra mi sie otwiera w oknie :?: Na początku było na całym a teraz wyświetla sie w oknie :shock: co zrobić żeby znów było na cały ekran :?: :?:

Miałem ten sam problem. W opcjach gry zaznacz opcję "Pełny ekran".

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam. Mam następujący problem: w czasie gry gdy zginę i nastąpi autoloading, zrobię quick loada albo w czasie samej gry pojawia się na chwilę niebieski ekran wypełnionymi jakimiś info, a następnie komputer się restartuje. Czy mógłby mi ktoś pomóc??? Z góry dzięki.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Miałem ten sam problem z "game has crashed" zamiast instalacji.

Zastosowałem sposób z utworzeniem na kompie drugiego konta z uprawnieniami administratora (TAK, na pierwszym koncie MIAŁEM te uprawnienia, aczkolwiek wyskakiwał błąd) i... zainstalowało się :D

Inną sprawą jest, że po tejże instalacji, przy próbie uruchomienia gry wyskakuje komunikat z SbzEngine.exe, że:

"Aplikacja nie została właściwie zainicjowana (0xc00150002)"

Tak czy inaczej - no play for me ;P

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mój problem z grą jest taki, że gra strasznie haczy.... Wszystko instaluje się poprawnie itp

Np jeśli chce podejść do jakiegoś przedmiotu, to nie da rady :D Ląduje spooro dalej niż chciałem.

Tylko niech mi nikt nie pisze, żebym zmniejszył ustawienia garficzne, bo haczy IDENTYCZNIE na każdym ustawieniu ;)

AMD Athlon 64 X2 DualCore Prosessor 3800+ ( 2Ghz )

1GB RAM

Geforce 7600GS 256 ram

z góry dzięki ;)

Zainstaluj to: http://www.amd.com/us-en/assets/content_ty...ities/Setup.exe

Albo lepiej:P niech zainstaluja to wszyscy ktorzy maja procka dwurdzeniowego od AMD.

Gra działa jak należy...

Dzięki za pomoc ;)

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W grze nie mam szans tego zmienić, ponieważ, jak ją włączam, słysze tylko dźwięki, i jest ten OUT OF FREQUENCY napis..., a i zmieniłem w ekranie

Wejdź do katalogu z grą i w notatniku otwórz plik "Environment".

Linijka: "VID_MODE=" odpowiada za rozdzielczość i odświeżanie ekranu. Zmień te parametry na bardziej standardowe np "VID_MODE=800 600 32 60" i uruchom grę. Jeśli nie pomoże..wina po stronie monitora lub karty graficznej (odinstaluj - zainstaluj)

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ponawiam prośbencję o pomoc! Moj procesor nie obsługuje instrukcji SSE i żeby zainstalować gre potrzebuję użyć SSE Bootstrap Patcha. Ale gdy go używam wyskakuje komunikat aby włożyć płytę z Riddickiem, a przecież jest w napędzie. Wersja gry z taniej serii (Extraklasyki chyba) działała z patchem bezproblemowo.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam,

Gra zainstalowała się normalnie, bez błędów.

Mam taki oto problem:

Gdy uruchamiam grę włącza się takie logo gry na środku pulpitu, a rozdzielczośc ekranu zmienia się do 640x 480px.

Lecz w ogóle nie chce się zastartowac sama gra, to logo gry stoi bez ruchu cały czas i nie następuje żadna reakcja. Siedzialem tak przed monitorem 30 minut, lecz nic się nie działo.

Proszę o pomoc. Z góry dziękuję i pozdrawiam, Dbcooper.

Aha mam viste, 1gb ram, radeona 9600 128mb, directx 10 i procka 2.0ghz.

Kiedyś mialem orginałka z extra klasyki, ale ktoś mi zaj***** jak brat wziął go do szkoły. Ale wtedz śmigala i miałem xp'ka

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Aha mam viste, 1gb ram, radeona 9600 128mb, directx 10 i procka 2.0ghz.

Kolego, a co szatan cię namówił do instalowania visty na kompie z 1GB ramu..... Na 90% to wina właśnie visty, gdyz nie lubi ona wielu gier... Poza tym co z tego, ze chwalisz sie dx10, skoro karta ci go nie obsługuje...

Aha, pozostałe 10% to oczywiście 101 innych powodów... Mi przychodzi do głowy np. to, ze grę może blokować program antywirusowy...Np. w takim F-secure każda gra jest automatycznie blokowana, i komputer ma takie same objawy jak twój...

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tak się składa, że Vista chodzi u mnie lepiej niż nie jeden system. Naved Neverhood z 95 roku poszedł, a niby wszyscy tak mówią, że nic na tej windzie nie chodzi. Przecież to tylko XP z bajerami a nie jakieś dzieło Szatana. Kiedyś chodziło a teraz niby czemu nie chodzi. Miałem Kroniki z eXtra Klasyki, a teraz mam z CDAction i nawet na Gram nie zarejestruje:P Na Gram to od razu mi patcha dadzą i wytłumaczą o co chodzi, a jak bez kodu mam to zarejestrować? Pozdrawiam.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Do dbcooper:

Wiem, ze Vista to fajny system ogolnie, ale u kumpeli na kompie z core2 duo i jeden GB Ramu strasznie wszystko mulilo przy wiście i tez miała problem z niektórymi grami, a na xp wszystko hula jak marzenie. U mnie Riddick wlacza sie bez problemu... A probowales chociaz włączać riddicka w trybie zgodnosci z wxp?? Ja bym na twoim miejscu zainstalowal sobie xp na innej partycji.. A Vista to wcale nie jest xp z bajerami... To calkiem nowe jadro,a sam system nie jest kompatybylny z wieloma programami i grami napisanymi pod windows xp..

Jak dlamnie to powinieneś np. ściagnac dx 9.0 czy inne starsze sterowniki

graficzne bo Kroniki Riddicka nie sa nowom gra i moga sie cos psuc

Tak a najlepiej directa 6.0 wrzuc do visty i poszukaj na necie opengl.exe :) Sorki za offtop, ale myslalem ze czasy kiedy ludzie pisali takie fajne rzeczy juz minely a tu taka niespodzianka :)

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

  • Kto przegląda   0 użytkowników

    • Brak zalogowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Utwórz nowe...