Skocz do zawartości

Battlefield 3 - Słaba wydajność komputera w grach


cxxtcx

Polecane posty

Witam,

Na wstępie może przedstawie wam mój sprzęt :

Płyta Główna: MSI A75A-G35

Procesor :AMD Athlon II X4 2.6

Karta Graficzna ATI Radeon HD 4850

Dysk Twardy:Western Digital Caviar 500GB SATA3

Ram: 4 GB GoodRam

Nagrywarka:Sony nagrywarka DVD AD-5280S

Zasilacz: Aerocool VP-450 450W OEM

System: Windows 7 64 bit

A więc problem wygląda tak: Kiedy gram w Battlefielda 3 na średnich detalach fpsy wahają się w granicach 21-27 max 30 nie więcej, w tle mam odpalone tylko GG i przeglądarke internetową z battelogiem. Jeszcze jakiś miesiąc temu wszystko było w porządku fps na średnich detalach były w granicach od 40-55 w tle były odpalone te same programy i czasami nawet skype.

Co może powodować ten spadek FPSów ? Proszę o szybką odpowiedź.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Stawiam na wirusa, mi często też zamulały neta alb samego kompa a czasami bywało, że odcinały ostęp do neta. Antywirus AVG załatwił problemy tego typu.

Stery do karty na pewno nie.

Możliwe że jak kolega wyżej wspomniał masz zaśmiecony HDD. Ile masz partycji i w jakim stopniu są zawalone ?

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kompa oczyszczałem z kurzu jakieś 3 dni temu, Oczyszczenie dysku ze zbędnych rzeczy pomogło oczyściłem też rejestr i różne inne rzeczy CCleanerem troche pomogło ale to dalej nie jest to, mam tak z 7 fps więcej. Czy można jeszcze coś zmienić np w ustawieniach graficznych gry tak aby grafika niebyła wiele słabsza a fpsy wzrosły?

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zapominacie Panowie o jednej bardzo istotnej rzeczy odnośnie Battlefield'a. O optymalizacji. Z każdym kolejnym patchem pojawia się nowa fala tematów "Spadek FPS". A ostatni wyszedł najdalej miesiąc temu. Niestety DICE ma talent do psucia kodu :( (Mam nadzieję że niezamierzonego).

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Niestety, ale BF3 jest wymagającą grą.

Ostatnio to co pisze kolego wyżej- patche zamiast naprawiać- stwarzają dodatkowe problemy.

Pozostaje jeszcze obniżenie ustawień graficznych na low lub poczekać na kolejne aktualizacje

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

  • Kto przegląda   0 użytkowników

    • Brak zalogowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Utwórz nowe...