Skocz do zawartości

Darksiders 2 - problem z Ghornem


marnypopis

Polecane posty

Witajcie!

Od pewnego czasu gram w Darksiders 2 i natrafiłem na parę błędów, lecz żaden z nich nie był aż tak denerwujący jak nieśmiertelność jednego z bossów - Ghorna. Nie jest to na pewno wina moich umiejętności, bo spokojnie zbijam jego pasek życia do zera, po czym każdy mój atak zadaje mu zerowe obrażenia. Oglądałem parę filmów na youtube i wydaje mi się, że winowajcą jest jakiś skrypt, który udał się na drzemkę i za nic ma moje prośby o wzięcie się do roboty.

Czy jest jakiś inny sposób na naprawę niż reinstalacja?

EDIT1

W tak zwanym międzyczasie sprawdziłem spójność plików gry i okazuje się, że jeden szwankuje, ale ponowne pobranie owego pliku nic nie daje.

EDIT2

Grając dalej okazało się, że także Dręczyciel Dusz cierpi na tę przypadłość, nieśmiertelnością zwaną (mogę mu zbić tylko 1/4 paska życia, bo nie odpala się scenka, w której Śmierć zdziera maskę bossowi)

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nikt nie spotkał się z takim problemem?

Edit1.

Ponowne pobranie nie rozwiązało problemu.

Edit2.

Ktoś się orientuje jak można sprawdzić czy wszystkie łątki zostały zainstalowane (lub którą wersje gry obecnie posiadam). Sam niestety nie widzę takiej opcji.

I tak przy okazji jest jakiś sposób, żeby pobrać same patche?

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Problemów ciąg dalszy

Jako, że brama za Dręczycielem stała otworem, to postanowiłem z niej skorzystać, lecz czekała mnie kolejna przykra niespodzianka - portal do kolejnej krainy nie chce się otworzyć (gdy podchodzę do Drzewa Śmierci ekran staje się czarny jakby zaraz miała wbić się na ekran cutscenka, ale nic się nie dzieje)

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 month later...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

  • Kto przegląda   0 użytkowników

    • Brak zalogowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Utwórz nowe...