Skocz do zawartości

Battelfield 3 - Freeze i pomoc techniczna EA


vfr45tgb

Polecane posty

Cóż, wygląda to jak wiadomość generowana i automatycznie wysyłana, bez wkładu ludzkiego. Natomiast jeśli chodzi o sam problem freezów to czy podkręcałeś procesor? Jeśli tak to wróć do ustawień domyślnych. Miałem podobny problem, niestety nie jestem pewien co go rozwiązało. Spróbuj przeinstalować BFa i wgrać najnowsze stery do karty graficznej. Ogólnie powinno pomóc.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zintegrowana karta dźwiękowa czytaj to co napisałem.Specyfikacja Procesor Intel Core 2 Duo 3GHz,Zasilacz BeQuiet 550w Dark Power,Karta graficzna Radeon HD7850 podkręcana fabrycznie

I pojawił się nowy problem po graniu w Call of Juarez The Cartel na multi freeze gry

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mój błąd :D Czytałem Twojego posta 3 razy i ani razu nie zauważyłem tam słowa "dźwiękowej". Nawiązując do tematu to powiedz mi jak wyglądają Twoje temperatury na procu i grafie w stresie? Przeinstalowanie sterów do grafy nie zaszkodzi. Używasz jakiegoś antywirusa?

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie używam żadnego antywirusa tylko komputer skanuje co tydzień malwarebytes ,procesor podczas renderowania filmu do full hd 60 stopni na grafie w skyrim do 45 czasem dobija .Jeszcze myślę o zmianę windowsa na 32 bit bo na nim tylko z GTX260 nie było żadnych problemów

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Co do pomocy technicznej EA: lepiej udać się na live chat, z którym pogadasz z prawdziwymi ludźmi, którzy jakąś tam wiedzę mają - ja miałem skradzione konto, i co prawda dopiero po 10 rozmowach je odzyskałem, ale mimo wszystko - odzyskałem...

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

  • Kto przegląda   0 użytkowników

    • Brak zalogowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Utwórz nowe...