Skocz do zawartości

Battlefield 3 - kłopoty z Punkbusterem


Mikis1993

Polecane posty

Witam, otóż po kilku miesiącach chciałem wrócić do Battlefielda 3, ale przy próbie połączenia się z serwerem, pojawia mi się komunikat: "restriction service communication failure pnkbstra.exe" i wywala mnie. Rozumiem, że to kłopot z Punkbusterem, tyle że:

1.Punkbustera pobrałem i zaktualizowałem (wybierając, żeby zaktualizował pod kątem Battlefielda)

2. Nie mam przy próbie uruchomienia gry procesu PnkBstrA (bo rozumiem, że najpierw powinnien on być aktywny, a potem w trakcie uruchomienia gry powinien włączyć sę PnkBstrB).

3. Chciałem w usługach włączyć ten proces, ale po uruchomienia menadżera usług WOGÓLE NIE MAM TAKIEJ USŁUGI jak PnkB...

4. Sprawdziłem także w C:\Windows\System32\drivers i nie miałem tam pliku PnkBstrK.sys (ściągnięcie go i umieszczenie tam nic nie dało). Według internetu powinien tam być w wypadku, gdy ma Punkbustera na kompie :/

Macie jakieś pomysły wyjaśniające mi o co chodzi i jak to leczyć?

PS Tak, mam oryginała Battlefielda 3, mam oryginalnego Windows 7 64 bit i ogólnie wszystko jest oryginalne, nawet laptop!

Dodam, że wcześniej Battlefield chodził bez żadnych problemów, więc odrzucam możliwość, że to jakieś wady sprzętu.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

  • Kto przegląda   0 użytkowników

    • Brak zalogowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Utwórz nowe...