Skocz do zawartości

Rozwiązany: Battlefield: Bad Company 2 - przypisanie do origin


Polecane posty

Witam,

Mam problem z podpisaniem do konta origin gry Battlefield Bad Company 2, jest to pudełkowa edycja z EA Classics. Po wpisaniu klucza, nakazuje mi przekierowanie do strony gdzie rzekomo mógłbym ją zarejestrować. Jednak strona przekierowuje mnie do swojego profilu origin na stronie i nie wiem co zrobić dalej. Proszę o pomoc.

PS. W FAQ problem jest tak opisany:

System poinformował mnie, że mój kod nie może zostać wykorzystany w Origin. Co należy zrobić?

Niektórych kodów nie można wykorzystać w Origin. Pozostałe kody dają dostęp do dodatkowych materiałów, ale wymagają skorzystania z konkretnej strony WWW. W takich przypadkach Origin poda odsyłacz do strony, na której będzie można wykorzystać dany kod. Jeśli Origin jednak nie poda adresu takiej strony, zajrzyj do instrukcji dołączonych do otrzymanego kodu.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Grę można dodać do Origin. To jestem przekonany bo sam mam takiego Battlefielda. Dawno go dodawałem no ale zobaczmy. Dostajesz link. Wchodzisz na niego do swojego profilu. Nie można na stronie gdzieś tam dodać gry? Wpisać kodu, aby aktywować? Pamiętam, że sam przez stronę z odnośnika rejestrowałem tak swoją kopię.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Cześć to znowu ja, udało mi się rozwiązać problem, ku pomocy innym, należy postępować według kroków:

1. Proszę wejść na:

https://help.ea.com/

2. Zalogować się na swoje konto

3. Na samym dole zmienić kraj na United States - Polski oddział EA nie ma chatu.

4. Wejść w "contact us" po prawej stronie

5. Wybrać grę "Bad Company 2" > Accont/Registration oraz platformę PC

6. Zostaniesz połączony z kosultantem, któremu przedstawisz problem o treści takiej:

I have problem with my Battlefield Bad Company 2 key and I received "We're sorry, this code cannot be redeemed here. Please redeem your code at the following site: https://activate.ea.com/applyentitlement.do"

7. Zostaniesz poproszony o klucz, a supporter doda Ci grę z własnego poziomu.

Pozdrawiam :)

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

  • Kto przegląda   0 użytkowników

    • Brak zalogowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Utwórz nowe...