Skocz do zawartości

Battlefield 3 - aktualizacja


Morphine

Polecane posty

Mam pytanie. Otóż po reinstallu systemu pousuwały mi się różne rzeczy, m.in. battlefield 3. Naszla mnie ochota na granie, zainstalowalem gre, i pojawil sie problem. Origin kaze mi sciagac ponad piecio gigowa aktualizacje. A z moim wolnym internetem sciaganie takiego pliku zajeloby naprawde baaaardzo dlugo. I tu moje pytanie, czy da sie jakos obejsc ta aktualizacje i bezproblemowo grac w multi? Bardzo prosze o pomoc bo nie chce tracic tak fajnej gry.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Szybko sobie w takim razie nie pograsz. Battlefield ma to do siebie, że musi pobrać aktualizacje. Pobrałeś raz, musisz przygotować się na to ponownie. Mnie naszła chęć na Battlefield'a BC2, a tam jest ich jeszcze więcej. Odciągam tą chwilę ze ściąganiem jak mogę, ale kiedyś trzeba będzie to zrobić.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No dobra ale jesli zatrzymam pobieranie i za chwile je wznowie to nie idzie dalej, tylko w nieskonczonosc widnieje napis "wznawianie"...

No dobra ale jesli zatrzymam pobieranie i za chwile je wznowie to nie idzie dalej, tylko w nieskonczonosc widnieje napis "wznawianie"...

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

  • Kto przegląda   0 użytkowników

    • Brak zalogowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Utwórz nowe...