Skocz do zawartości

Windows 7 - mulą się mi wszystkie gry


Skerwool

Polecane posty

Grając na moim znamietym Windowsie XP, siepałem we wszystko po kolei bez żadnych problemów. Ale nie mogłe dłużej posiadać tegowoż systemu, gdyż ACIII jest tylko pod viste i 7, a poza tym znajomy mnie namówił. I tak odpalając różne gry. Gram w Minecrafta, gram,gram muli 10-20 sekund i znowu normalnie. Lecimy dalej, żeby nie było, że jeden przykład. Dalej: FIFA 13. Dokładnie to samo. Gram, gram i laaaag 10-20 sekund i znowu. World of Tanks identyczna sytuacja. Dodam, że zużycie pamięci RAM waha się od 40%-50%, natomiast CPU jest 70%-80% a gdy nadejdzie tryb zamuły jest 100% przez te 20 sekund. I znowu wraca do normy. Próbowałem już wielu sposobów. GameBoster, defregmentacja, wyłączanie spędnych procesów. Nawet znajomy przychodził coś robił i nic. Dodam jeszcze, że czasem tak zamula iż nawet muzyka w WMP potrafi się ściąć. Już wielu sposobów próbowałem i naprawdę mimo szczerych chęci i pomocy wujka Google nie wiem już co robić.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No bez przesady z tym zasilaczem. Przecież autor napisał że nawet na WMP mu zamulić potrafi.

Ja bym uruchomił najpierw Resource Monitor (wpisz w Start -> wyszukaj " perfmon.exe /res ")

potem zagrał w jakąś grę, poczekał aż bedzie zamuła, jak przestanie to alt+tab i zobaczyć w nim co za proces żre tyle procesora. Potem bedziemy myslec co dalej

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Co do WMP to sam nie zamuli, tylko w trakcie gry potrafi, aż tak zmulić, że myzkę przerywa.

Poza tym co wy mi tu tłumaczycie to, że tak powiem zbyt trudne. Nie rozumiem was do końca. Coś się psuje w kompie albo ogólnie ten Win 7 jest do niczego

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

  • Kto przegląda   0 użytkowników

    • Brak zalogowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Utwórz nowe...