Skocz do zawartości

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Enough

FIFA 13 - pomoc z trybami multi

Polecane posty

cześć, niedawno kupiłem najnowszą fifę, ale nigdzie nie mogę znaleźć sensownego portalu o tej grze ze wskazówkami dla "newbie". Ogólnie to google mi same cracki proponuje, kiedy szukam forum o fifie :D

Ale wracając - single mnie mało interesuje, kupiłem dla multi, bo mi w końcu neta dobrego podłączyli.

Grałem już trochę w "sezony" - 8liga zrobiona, ale mnie to sterowanie zabija - dlaczego musi być taktyczna obrona? Przecież tak się nie da nic obronić, a potem same wyniki meczów na poziomie 3:3, lub 4:2...

Dalej - które tryby są w jakimś stopniu rankingowe? I czy są w ogóle jakieś rankingi?

I ogólnie - jeśli macie jakieś porady, chętnie je przyjmę, bo mnie męczy parę rzeczy, głównie w/w sterowanie ;p

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Sezony to jest właśnie gra rankingowa. Oprócz tego w menu możesz znaleźć szybki pojedynek i pokoje meczów-obydwa tryby są nierankingowe.

A obrona taktyczna dlatego że jak wszyscy to wszyscy. Po za tym da się,oj da się obronić i to lepiej niż posyłając dwie torpedyobrońców dwoma przyciskami w starym trybie.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach



  • Kto przegląda   0 użytkowników

    • Brak zalogowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Utwórz nowe...