Skocz do zawartości

Battlefield 3 - Siły Pancerne nie działają


Rudy12

Polecane posty

Mam problem z dodatkiem Siły Pancerne do BF3. Od przedwczoraj mam nowy komputer i co za tym idzie zainstalowałem Windowsa i potem Battlefielda.

Żeby nie ściągać znowu 11.5GB aktualizacji, to skopiowałem sobie wcześniej folder update na 2 pendrivy i 2 płyty. Zainstalowałem, wyłączyłem Origin i wkleiłem wszystkie aktualizacje na swoje miejsca. Origin zrobił naprawę instalacji i pobrał 150MB. Był tylko problem z jedną płytą, bo przy zgrywaniu nie chciały się pliki od Pustyni Bandar zrzucić, więc poprosiłem na forum Battleloga, by ktoś mi je wrzucił. Zanim to zrobili, to grałem sobie na mapach z podstawki, Back to Karkand i Close Quarters. Wszystko śmigało na Ultra. Potem jak już pobrałem te brakujące pliki od Pustyni Bandar, wrzuciłem je na miejsce. Włączam serwer z Siłamy Pancernymi, mapa Pustynia Bandar.

Lecę helikopterem, aż tu nagle ogromne artefakty na całym ekranie, czarne trójkąty i kwadraty. Zmieniałem ustawienia grafiki ale to nie pomogło.

Spróbowałem inne mapy włączyć - też nie działają - albo nie ma w ogóle obrazka mapy i jest tylko "WCZYTYWANIE" w prawym dolnym rogu, albo wyskakuje "Battlefield 3 przestał działać".

Dzisiaj włączyłem znowu Pustynię Bandar i zauważyłem też, że nie widać modeli pojazdów wprowadzonych w tym dodatku. Pojeździłem chwilę niewidzialnym M1128 i wyłączyłem, bo mapa wyglądała paskudnie i latały artefakty. Inne mapy w ogóle nie chcą się włączyć.

Robiłem 2 razy naprawę instalacji i wykazało, że wszystko jest OK.

Wszystkie inne mapy działają, tylko nie te z Sił Pancernych.

Komputer:

Windows 7 Ultimate 64bit

GeForce GTX660

Crucial Ballistic 8GB RAM

Intel Core i5-3470 czterordzeniowy

Zasilacz Thermaltake 530W

Dysk Seagate Barracuda 500GB

Co z tym zrobić? :<

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Usunąłem cały folder Xpack3, w którym były Siły Pancerne i włączyłem Origina. Wykrył, że go brakuje i automatycznie zaczął pobierać.

No cóż, niech stracę, ściągnę to jeszcze raz.

Przynajmniej 3.63GB lepiej niż 11.5GB.

Mam nadzieję, że zadziała, a powinno jak się ściągnie na nowo.

edit:

Działa, ściągnąłem Armored Kill ponownie. Można zamknąć.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

  • Kto przegląda   0 użytkowników

    • Brak zalogowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Utwórz nowe...