Skocz do zawartości

Arcania - Ucięta woda


zaqwes123

Polecane posty

Witam forumowiczów.

Mam pewien irytujący problem z ucinającą się wodą. Zauważyłem, że występuje to tylko wtedy, gdy fala cofa się do oceanu. Chciałbym się dowiedzieć czy jest to ogólny problem, czy jednak mój indywidualny? Czy można temu jakoś zaradzić?

GeForce GTX 560

Intel i5 2500k

RAM: 4GB

Sterowniki są aktualne

post-145897-0-44516400-1351707612_thumb.

post-145897-0-68411100-1351708045_thumb.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ta gra to moim zdaniem nie ma nic wspolnego z Gotikiem jakiego znam. Udalo mi sie przejsc cala w 4 dni i z tego nad czym sie najwiecej nameczylem to szukanie jakis posranych pajeczych siatek w lesie bo bylo powiedziane ze beda gdzies na polodniowej czesci lasu a byly porozrzucane po calej tej cholernej dzungli.

Strasznie duzo bugow ma ta gra wiele razy zdazylo mi sie wpasc pod podloge i to juz wtedy byla sytuacja bez wyjscia ze musialem wczytywac ostatni zapis

innym razem gra sama wylaczala sie i wywalala do pulpitu przy probie kopania zloza w scianie za pomaca kilofa

brak opcji dialogowych do wyboru tzn jest chyba z 4 takie opcje na cala gre

strzelanie z luku wogole niema sensu bo niezaleznie jak sie jest daleko to wszyscy wiedza z kad strzla nadleciala i odrazu biegna w twoja strone poza tym luk jest wyjatkowo slaby tutaj

nic sie niedzieje jak bohater polozy sie na luzku bo tworcy najwyrazniej zapomnieli dodac tak waznej opcji jak sen i zmienienie pory dnia

nieda sie plywac i jak tylko wejdzie sie kawalek do wody postac ginie z niewyjasnialnych przyczyn

przy probie zwiedzania terenu i wspinaniu sie na poszeczegolne skaly najczesciej zostawalem automatycznie spychany na ziemie jakby skala byla nie chropowata lecz pokryta wygladzonym zamarznietym lodem i postac po prostu sie po niej slizgala + jeszcze do tego dochodza niewidzialne sciany

fabula trzyma cie za reke niemozesz nic zrobic co wykracza poza ograniczone myslenie tworcow gry czyli np bedac w jednym miescie isc do innego miasta i brac z niego questy

wykonywanie zadan zleconych przez orkow to juz jest wogole zenada (chodzi mi o to ze jestem w pewnym momencie ich chlopcem na posylki)

i najgorsze z najgorszyc i najbardziej irytujacych bledow jakie widzialem niemozna bic sie z ludzmi no po prostu dno (sytuwacja: ide i straznik pilnujacy jakiegos przejscia blokuje mi droge i ja zamiast go zabic i isc dalej jak to mialo miejsce w Gotiku 2 musze wykonywac jakiegos dennego questa zeby mi laskawie otworzyl)

Ogolnie teraz juz wiem dlaczego gra kosztowala 15 zl dobra grafika i nic poza tym

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

  • Kto przegląda   0 użytkowników

    • Brak zalogowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Utwórz nowe...