Skocz do zawartości

Arcania coś mnie ominęło?


alijons

Polecane posty

Witam :) Przechodze od razu do sedna, gdyż śpiąca jestem. A więc gram sobie spokojnie, wykonuję zadanie od wiedźmy aby zabić szkodniki. Dotarłam do ich królowej zabiłam ją i nagle ni z tego ni z owego odtwarza mi się scenka jak jaskinia się wali, nagle są jakieś statki, potem bohater biegnie, ta jego dziewczyna umiera w jedną sekundę właściwie i zaraz są już kompletnie gdzie indziej z diegiem. ocb? To jakiś bug lub błąd i po prostu scenka włączyła się za szybko a mnie ominął fragment gry? Czy serio to tak miało być, że scenka na człowieka wyskakuje tak, że siedziałam tylko z szeroko otwartymi oczami i wgl nie wiedziałam o co chodzi.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mam nadzieję że jeszcze nie śpisz i czekasz na odpowiedź:) Ja ciąglę mam wrażenie że po pojedynku z królową powinno się iść dalej korytarzem, na którego końcu czekać powinien demon, trochę osłabiony po walce z nim we śnie. Tak przynajmniej zapamiętałem prolog gdy grałem w Arcanię 2 lata temu.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Aleee to na pewno ma tak być? Jakoś nie mogę tego przetrawić xD W jednej chwili zabiłam tą królową szkodników a potem nagle jedna sekunda wali się jaskinia, druga sekunda sa pokazane statki, trzecia sekunda plonie wioska, czwarta ta babka umiera, piąta diego kładzie rece na ramionach bohatera i ziuuuu wczytywanie i nagle jestem gdzie indziej.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dobra, gra mnie trochę zawiodła jak na razie... Ale już się poprawia. Więc od razu żeby nie zakładać nowego tematu, może ktoś mnie oświecić gdzie jest drewniana noga? Oblazłam wszystkie górki z których widać wieżę strażniczą i obiłam kilka goblinów a nóżki nie ma. Może mógłby ktoś na mapie zaznaczyć?

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

  • Kto przegląda   0 użytkowników

    • Brak zalogowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Utwórz nowe...