Skocz do zawartości

Arcania Gothic 4


Morgrum

Polecane posty

Cześć, zwracam się do was z prośbą o pomoc.Otóż dzisiaj zakupiłem najnowsze wydanie CDAction i po przeczytaniu pierwszego artykułu który mnie naprawdę interesował i przeszedłem do zainstalowania Arcanii Gothic 4 i po dosyć szybkiej instalacji próbuje odpalić tą grę wyskakuje mi taki oto komunikat o tytule Brak skrótu i treści: "System Windows wyszukuje Arcania.exe. Aby samodzielnie zlokalizować pliik, kliknij przycisk Przeglądaj." Próbowałem przycisk Przeglądaj,i w folderze z grą miałem plik uinstall oraz dwa foldery które nic nie zawierały. Gdy poczekałem wyskoczył komunikat problem ze skrótem "Element "Arcania.exe", do którego odwołuje się ten skrót, został zmieniony lub przeniesiony i dlatego skrót ten nie będzie działał poprawnie.".

Nie wiem co robić a odpowiedzi na innych stronach nie znalazłem confused.gif.Za pomoc z góry dziekuję.

Sorry teraz się rozglądałem po całej stronie i znalazłem odpowiedź na pytanie.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Już wałkowany temat kilka razy dzisiejszego dnia.

Cytując:

"Gra instaluje tylko części plików, które powinna.

1. Należy wejść do okienka z zawartością płyty.

Klikamy Komputer, następnie wskazujemy myszką napęd gdzie znajduje się płytka i klikamy prawy klawisz myszy. Z menu jakie się otworzy wybieramy Eksploruj (w Windows XP) lub Otwórz (w Windows 7).

2. Wchodzimy do folderu o nazwie pelne, a następnie do folderu o nazwie Arcania.

3. Uruchamiamy program autorun.

4. Gdy pojawi się okienko, wybieramy Instaluj."

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam , ja mam inny problem. gdy odpalam nową grę w gothicu gra pokazuje mi filmik początkowy a potem widzę tylko jakieś skrawki tekstur, nieba i mgłę. Na innych forach napisali aby pobrać patche ale gdy je instaluje pojawia się komunikat "please perform the release check by launching AcraniA.exe". Z góry dziękuje za pomoc.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

  • Kto przegląda   0 użytkowników

    • Brak zalogowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Utwórz nowe...