Skocz do zawartości

Fallout New Vegas


PostrachWsi

Polecane posty

Witam mam problem z tą grą ponieważ utknąłem w 2 qestach:

pierwszy to "Dzyń Dzyń" - mam za mało kapsli oraz inteligencji, więc przechodzę do zadania G.I. Blues- wynajmuję orrisa, potem on zabija tych typków na pokaz, a ja mam za mało inteligencji oraz handlu, żeby rozgryźć go lub zażądać zwrotu kapsli? Co mam robić w tej sytuacji?

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Myślę, że mógłbyś cofnąć np. do momentu zanim on "zabił" tych typków i przeczytać sobie tą gazetkę, która na jakiś czas podnosi handel o 10. Ewentualnie możesz wykonać inne questy i kiedy awansujesz, przydziel sobie pkt. do handlu, lub jeśli możesz wybrać profit, to weź ten (nazwy niestety nie pamiętam), który podnosi Ci pkt. umiejętności, czyli Inteligencję.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wiem, że czasopismo nazywa się "Tygodnik Handlarz". Wydaje mi się (Głowy nie dam), że możesz takowy kupić w barze w Goodsprings. Jest też łatwiejszy sposób. Tuż przed tym zanim, on ich "zabije", weź Mentanty, które na jakiś czas podnoszą Ci Inteligencję +1. Ewentualnie, zobacz sobie w swoim ekwipunku, w zakładce "Chemia", czy nie masz żadnych rzeczy podnoszących Inteligencję.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

  • Kto przegląda   0 użytkowników

    • Brak zalogowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Utwórz nowe...