Skocz do zawartości

Rozwiązany: Fallout 3 - ścina


Donski

Polecane posty

Witam, mam pewien problem z grą Follout 3. Mianowicie po włączeniu gry(i zainstalowaniu na 100 różnych sposobów) gra się ścina, i muszę ją wyłączać przez menedżer zadań. Aby sprawdzić czy gra jest w stanie się odciąć zostawiłem komputer na kilka godzin i nic. Rekordem jest stworzenie postaci.

Po kilku próbach już nawet się nie włącza. Gra jest oryginalna, kolegi, u niego wszystko ładnie działa a ma "drewniany komputer".

Komputer:

-32 bitowy windows 7

-4GB RAM

-procesor Intel® Core i3

-karta NVIDIA GeForce 9600 GT

Dziękuje z góry za wszelką pomoc.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Napisz czy masz inne problemy z kompem np. podczas sefrowania w necie lub z innymi grami

Zainstaluj najnowsze sterowniki, usuń śmieci cccleanarem. Warto sprawdzić czy nie masz wirusa, który np. infekuje pliki exe.

Jak możesz zmniejsz ustawienia graficzne na minimalne ( nie wiem czy opcje są w samej grze w menu czy może przed włączeniem gry jest ekran z ustawieniami)

Spróbuj i napisz czy dalej masz problemy z grą.

Pozdrawiam i powodzenia.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

mialem ten sam problem, gra ogolnie krzaczy sie na procesorach z wiecej niz jednym rdzeniem,

wejdz do katalogu "Moje Dokumenty /My Games/ Fallout3" (zamiast "My Games" moze byc "Moje gry" zalezy chyba jaki masz system) znajdz plik "FALLOUT.ini" otworz go notatnikiem, znajdz sekcje [general] dopisz w niej linijki ponizej:

bUseThreadedAI=1

iNumHWThreads=2

u mnie to pomoglo

Edit: jak system nie pozwoli ci zapisac pliku (u mnie chyba tak bylo) to zapisz sobie go naprzyklad na pulpicie a pozniej skopiuj

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

  • Kto przegląda   0 użytkowników

    • Brak zalogowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Utwórz nowe...