Skocz do zawartości

Battlefield 3 - rejestracja do battleloga


cxxtcx

Polecane posty

Witam.

Mam problem z bfem 3 a konkretniej z rejestracją do battleloga.

Otóż, kupiłem nowego battlefielda z kodem po czym założyłem konto w originie i zarejestrowałem na nim battlefielda. Przeszedłem do instalacji, wszystko ok i przy próbie włączenia gry przekierowało mnie na stronę battleloga i kazali się zalogować (email z origina i hasło też z origina), wpisuję email

następnie hasło i próbuję się logować ale wyskakuje mi komunikat "Zły login lub hasło" czy coś w tym stylu . Wszystko jest na 100% dobrze wpisane. i teraz moje pytanie co robić?

Bo planowałem pograć na jakiś serwach ale nie dam rady gdyż nie mogę się zalogować . proszę o pomoc.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A od kiedy tak masz? bo wczoraj był jakiś mały update może to przez to? Albo gdzieś tak w sierpniu była jakaś duża awaria ze 2 godziny nieczynny był battle log i tak samo się to objawiało .. Dodam,że to było w sobotę po południu w godzinach growego szczytu I tutaj na CDA okazało się ,że to ogólny problem ...był

Także może być zewnętrzna przyczyna , albo spróbuj w Originie wyszukać aktualizacje najnowsze do gry.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Stało się to dziś bo dopiero co próbowałem zagrać i coś tam z aktualizacją było ale chyba niebyła taka mała bo mi zaczęło pobierać i widziałem, że jest tego z 5 gb. A właśnie dodam, że do originu również nie mogę się zalogować poprzez email. A kiedy się już zaloguje (za pomocą nicku) to od razu wyskakuje mi naprawianie tego battlefielda po czym zaczyna pobierać aktualizację. Ale czy to jest ta aktualizacja o której ty mówisz? Bo zajmuje ona 5 gb, jak już wcześniej wspomniałem, więc taka aż mała niejest. :D

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Te 5 GB to może być któraś poprzednia.. Rozumiem ,że do jest podstawowa wersja? Bo ten update ostatni to 30 MB miał więc to nie to , Trzeba mu dać pobrać albo z płyty go zainstalować , choć i tak będzie szukał tej aktualizacjii a z punkbusterem dobrze masz wszystko?

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tak, to jest podstawowa wersja. Pobiorę tą aktualizaje dużą jutro.

A jak działa ten punkbuster ? I o co z tym chodzi mniej więcej? Kiedyś coś czytałem, że służy do zapobiegania oszustwom internetowym czy coś w tym stylu. Ale ogólnie nie wiem o co chodzi.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zatem tak punkbuster to taki program mający rzekomo zapobiegać oszustom[ale nie internetowym tylko jakieś aimy /wallhacki choć wg mnie działa słabo i trzeba liczyć na ogarniętego admina albo jakiś inny antycheat] używa go kilka dosyć znanych gier BF MW oraz wolfenstein np , Trudno powiedzieć jak on działa ale trzeba go pobrać bo na serwerach bez niego jest jeszcze gorzej ;p Choć i tak dużo zalezy od adminów .. PB czasem kogoś banuje ale zwykle więcej z nim kłopotów

Pobierasz go stąd http://websec.evenba...oad.php?file=1- instalujesz wybiewrasz grę z listy i dajesz check version aby najnowszą wziął .. Jaki masz antyvirus? bo czasem może go zablokować wtedy trza dać do wyjątków lub aktualizować antyvirusa tak było w wypadku avasta pewnego razu..

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mój antyvirus to norton internet security. Jutro tak ok 12 w południe ogarne jak jest z tymi wyjątkami i tą aktualizację do bfa pobiorę.

A teraz ide spać jeśli dasz radę i ci się będzie chciało to wejdź jeszcze jutro tu na forum może udzielisz mi jakiś rad, jeśli dasz radę i ci się chce wink_prosty.gif

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A więc tak, pobrałem tą aktualizację nortona i battlefielda, później wyłączyłem zaporę systemu i antyvirusa i próbowałem włączyć i dalej to samo. Co robić? Bo to już zaczyna być denerwujące .

Czy możliwe, że to dlatego, że podczas rejestracji do origin podałem wiek 15 lat ? Bo gdzieś widziałem na jakims forum podbny wątek ale się zastanawiam czy to może być prawda.

Dodam jeszcze, że kiedy próbuję zmienić hasło i wpisuje swój email to pisze, że on nieistnieje a to jest napewno poprawny email. :/

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A jak najlepiej się z nimi kontaktować ? Przez live chat, czy może email? I co im mam napisać, że podałem wiek 15 lat i nie moge grać

i żeby mi podał nowy kod ? Bo ja już w ogóle tego nie ogarniam.

A można z nimi kontaktować się po polsku czy trzeba po angielsku ? biggrin_prosty.gif

Próbuje się z nimi kontaktować przez stronę help.ea.com i nawet się nie moge zalogować bo pisze, że mój adres email jest nieprawidłowy. Co robić?

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Live Cheat , po angielsku poleci , ja przez e mail załatwialem 3 miesiące sprawy z supportem ea Polska , załatwiłem , ale jak mówię długo to trwało , a wiek możesz zmienić chyba logując się na konto EA które teraz jest połączone z Originem. Bo kiedyś było jedno konto EA ale nastąpiło połączenie ze względu na Origin i migracja danych w związku z tym. Wiesz jak trochę angielski znasz to nie powinno być zbyt trudne , jak czegoś nie wiedziałem to szedłem google translatorem =] i Dogadałem się z pracownikiem który sądząc po imieniu był Hindusem , więc spokojnie powinieneś dać radę .

Może spróbuj innego e maila? Jakiej poczty używasz?

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Używam Gmaila . Napisałem dziś im maila z innego konta napisałem co jest grane i po jakieś godzinie odpisali mi, że skontaktuję się ze mną ekspert ale nie wiem kiedy to nastąpi. Z logowaniem do EA mam taki problem, że musze logować się przy pomocy emaila i hasła, kiedy wpisuję email i hasło to wyskakuje komunikat który informuje mnie o tym, że email lub hasło są nieprawidłowe. Więc niemam się jak zalogować aby zmienić wiek.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie wiem co by tu napisać ale przychodzi mi na myśl jedna rzecz np na plemionach jest tak ,że ta gra ignoruje skrzynki z onetu nikt nie wie dlaczego .. Ale zaraz konto masz już zrobione? to w takim razie inny mail nic nie da.. Czyli konto jest normalnie zrobione?

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No zakładałem konto w Originie i kiedy mam się logować do EA to musze użyć hasła i maila z origina.

Nawet kiedy próbuję założyć nowe konto i wpisuję swój email to pisze, że jest już zajęty.

Więc wychodzi na to, że jestem zarejestrowany.

A czy jest możliwość aby zmienić email w originie?

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tylko wtedy jak zalogujesz się na konto niestety , a jak logujesz się gdzieś tam jeszcze to też taki sam problem? Bo kiedyś chciałem kupić w sklepie EA fifę 12 Euro i sklep mi nie odpalał i sam Allor odpisał ,że to może być coś u dostawcy internetu...

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A jak zmienić ten email w originie, bo do origina mogę się logować za pomocą nazwy użytkownika, nie musze podawać maila. I właśnie problem występuje jak loguje się na inne strony dotyczące tego origina (battlelog, ea) wtedy niemoge się logować nazwą użytkownika tylko muszę mailem. I pisze za każdym razem, że nieprawidłowy.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 4 weeks later...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

  • Kto przegląda   0 użytkowników

    • Brak zalogowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Utwórz nowe...