Skocz do zawartości

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Cichy93

Kane & Lynch 2: Dog Days - Problem z instalacją

Polecane posty

I to mnie właśnie irytuje. Człowiek kupuje oryginalną grę, by ostatecznie pobrać ją z internetu. oO

Proszę uważać z takimi opiniami. Ktoś mógłby to uznać za namowę/przyznanie się do piractwa - Kawalorn

@ Nie mówię tutaj o piractwie, lecz tak wygląda sytuacja ze Steam'em. Mam internet, jaki mam, i mam też niestety limity. Człowiek kupuję oryginalną płytę z grą, oryginalny cd key - po co? Marnowanie płyt. Nie lepiej wrzucać tylko same cd-keye? No chyba, że jest sposób na instalację gry bez pobierania jej ze steam'u. Byłbym wdzięczny. oO

Faktycznie, przez chwilę zapomniałem o tym, że K&L2 jest grą Steamową - Kawalorn

Twórcy Steam'a chcą w ten sposób walczyć z piractwem, lecz jest to jedynie utrudnienie dla zwykłych klientów.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam. Mam problem z instalacją Kane & Lynch 2 (wersja z CD-A). Gdy w menu gry daję opcję instalacji wyskakuje okienko "Instalowanie sterowników systemowych.. proszę czekać". Po paru sekundach wyskakuje błąd "Setup Error: Failed to run install script". W google było rozwiązanie (poprzez użycie konsoli/terminala) ale nic się nie działo. Być może robiłem to źle, jeśli ktoś wie jak to zrobić albo zna inny sposób to proszę o odpowiedź.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach



  • Kto przegląda   0 użytkowników

    • Brak zalogowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Utwórz nowe...