Skocz do zawartości

Dark Souls - XBOX Controller Emulator przestał działać


Fanatik

Polecane posty

Witam, jestem posiadaczem Dark Souls PTD Edition. Korzystam w grze z pada Tracer Turbo Shock i emulatora x360ce (bodajże wersja Toca, sama wykrywa ustawienia pada i ściąga z netu konfigurację). Grałem w taki sposób ponad 30h i wszystko było ok. Dziś chcę odpalić grę, więc podpinam pada i najpierw załączam emulator, a tu wyskakuje takie coś:

PROGRAM XBOX Controller Emulator przestał działać

Opis:

Stopped working

Podpis problemu:

Nazwa zdarzenia problemu: CLR20r3

Podpis problemu: 01: x360ce.exe

Podpis problemu: 02: 2.0.2.158

Podpis problemu: 03: 4eebd820

Podpis problemu: 04: x360ce

Podpis problemu: 05: 2.0.2.158

Podpis problemu: 06: 4eebd820

Podpis problemu: 07: 7c

Podpis problemu: 08: e

Podpis problemu: 09: System.IO.FileNotFoundException

Wersja systemu operacyjnego: 6.1.7601.2.1.0.256.4

Identyfikator ustawień regionalnych: 1045

Przeczytaj w trybie online nasze zasady zachowania poufności informacji:

http://go.microsoft.com/fwlink/?linkid=104288&clcid=0x0415

Jeśli zasady zachowania poufności informacji w trybie online nie są dostępne, przeczytaj nasze zasady zachowania poufności informacji w trybie offline:

C:\Windows\system32\pl-PL\erofflps.txt

System Windows 7 64, najnowsze stery do wszystkiego, zainstalowanych ok. 20 innych gier i wszystkie działają ok. Korzystam też z pada w grze Darksiders i tutaj również przestał się uruchamiać. Jedyne poczynione zmiany od czasu ostatnio uruchomionej gry to zainstalowanie dema Project Giana i dema Overlord - to wszystko. Project Giana instalował frameworka i coś jeszcze, podejrzewam, że to skopało coś. Skasowałem wszystkie frameworki i zainstalowałem tylko najnowszą wersję. Nie pomogło. Nie mogę znaleźć rozwiązania na google. Nadmieniam, że ściągałem też inne wersje emulatora, żadna nie chce działać.

Czy ktoś zna rozwiązanie tego problemu?

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

  • Kto przegląda   0 użytkowników

    • Brak zalogowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Utwórz nowe...