Skocz do zawartości

Battlefield 3 Multi - Jak zacząć ?


daverox

Polecane posty

Witam,

Zakupiłem Battlefilelda 3 w tym tygodniu. Zainstalowałem. Zagrałem kilka misji kampani, ale jak wiadomo to nie jest esencją tej gry więc włączyłem multi. I tu niestety jest masakra...

Wyfiltrowałem jakieś tam serwery ale już tutaj mam problem co wybrać, czego szukać itp. Później włączyłem gdziesz 3 mecze. Niestety we wszystkich zginąłem dziesiatki razy a zabiłem tylko raz...

Sami wymiatacze tam grają i nie ma nawet okazji potrenować ani się pouczyć co i jak. Wyłączyłem grę ze zdenerwowania.

Proszę o pomoc. Rady dla początkującego opis co i gdzie i jakie wyberać tryby,mapy, klasy.

Z góry dzięki.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz pobawić się infantry to znaczy piechotą nauczyć się strzelać poszukaj sobie serwerów Metro conquest "Podbój". Lub jeżeli masz dodatki Close Quaters to na nich jest dobrze powalczyć.

Bronie początkowe bez chwytu przedniego czasem mają słabą celność, staraj się strzelać seriami na dalsze starcia, na bliskich zwarciach nie celuj tylko strefuj na boki nie kamp, pozostawiaj w ruchu jednak sprintu używaj okazjonalnie. To oczywiste że będziesz giną tysiące razy zanim kogoś ustrzelisz ale z czasem to się zmieni. W BF3 ważniejsza jest drużyna niż fragi i wytyczne mapy chyba ze grasz na Team Deathmach squad DM.

Jeśli chodzi o walkę pojazdami cóż Filmiki na youtube z poradami i ćwiczyć, ćwiczyć i jeszcze raz ćwiczyć, nie będziesz wygranym bez przegranej jeśli chcesz bardziej kontrolowaną walkę szukaj trybu gorączki "Rush" no i poznawaj mapy.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Metro Conquest raczej odradzam. Często tam gram i jak zaczynam grać gdzie indziej to okazuje się, że straszny no-skill ze mnie.

Tak jak Sanchez mówi, musisz dużo ćwiczyć. Ja na samym początku też więcej ginąłem jak zabijałem, a teraz rzadko kiedy mam k/d ratio poniżej 1.0 :P

Możesz też użyć funkcji Quick Game (czy jak to się tam zwie), wyszukuje ci wtedy serwery z osobami o podobnym skill levelu do twojego.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja również radzę sobie słabo ale tylko na dużych mapach. Za to na Team Deathmatch gram całkiem nieźle (szczególnie na mapach Kanały Noushar i Wyspa Chark). Na sam początek polecam grać Szturmowcem (czyli medyk) - według mnie zdobywa się nim najwięcej punktów, a to dzięki defibrylatorowi. Wystarczy ustawić się w miejscu gdzie ginie dużo graczy i wszystkich podnosić. Dzięki temu można odblokować sobie lepsze pukawki i inne bajery.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

  • Kto przegląda   0 użytkowników

    • Brak zalogowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Utwórz nowe...