Skocz do zawartości

Smartphone z Androidem do 450 zł nowy


ernest166

Polecane posty

Od siebie mogę Ci zaproponować Samsunga Galaxy Mini 2.

Sam mam go już od jakiegoś czasu i do tej pory sprawuje się świetnie.

Jak na ten przedział cenowy myślę, że ten telefon jest dobrym wyborem, tymbardziej, że można go nowego dostać już od czterech stówek na allegro (a w salonie Orange widziałem, że ten sam model sprzedawali za 849! sic!).

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@WarHead

Ty może byś go może przekreślił, bo pewnie masz większe wymagania, ale autor wyraźnie zaznaczył, że nie jest wymagający i nie chce "super-ekstra bajerów w full hd". Wiadomo, że architektura Galaxy Mini 2 odbiega od tego co prezentują nam te najnowsze smartfony, ale do zwykłego korzystania z wszelakich funkcji i grania najzwyczajniej wystarczy :P Telefonik ma andka w wersji 2.3 Gingerbread i chodzi bardzo płynnie i przyjemnie ;)

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzieki za podpowiedzi poszukam za nim na allegro. A co do wymagań oczywiście że mam duże i chciał bym tel pokroju s3 lub one x ze snapdragonem S4 i bardzo ładnym wyświetlaczem i innymi pierdołami :D ale po pierwsze to telefon dla brata a po drugie mocno ograniczony budżet. Sam osobiście posiadam Galaxy mini (jedynke) i jestem zadowolony jak na telefon za te pieniądze w pełni spełnia swoje zadanie ale niestety nie traci nic na wartości ba nowy nawet kosztuje więcej niż ja dałem za niego ponad rok temu (sprawdzone na allegro), dla tego zgłosiłem się tu bo po roku mogło wyjść wiele lepszych a za podobne pieniądze telefonów. Sprawdze tego mini II chyba że ma ktoś jeszcze jakąś propozycje/

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

  • Kto przegląda   0 użytkowników

    • Brak zalogowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Utwórz nowe...