Skocz do zawartości

Rozwiązany: Fallout: New Vegas problem z pierwszym uruchomieniem


ksz000

Polecane posty

Dobry wieczór smile_prosty.gif

Mam taki problem z wyżej wymienioną grą, że gdy już nacisnę graj wyskakuje ''trwa konfiguracja wstępna (etap 1z3)'' niby się tam podzieje jakaś instalacja, ale czekam pół godziny i dalej nie ma ''etap 2z3''.

Pomoże ktoś? smile_prosty.gif

bez

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie wiem, czy to pomoże, ale spróbuj tego: otwórz edytor rejestru (Start -> Uruchom -> regedit), przejdź do klucza HKEY_LOCAL_MACHINE\SOFTWARE\Valve\Steam\Apps\22490 (w Windows 32 bit) lub HKEY_LOCAL_MACHINE\SOFTWARE\Wow6432Node\Valve\Steam\Apps\22490 (Win 64 bit) i zobacz, czy są w nim jakieś wartości. Jeżeli nie, to utwórz 3 (PPM na polu po prawej -> Nowy -> Wartość DWORD (32-bitowa)) o nazwach DirectX, VisualCRedist i VisualCRedist2008 (też mam FNV, więc nazwy wziąłem ze swojego rejestru, jak chcesz się upewnić co do nazw to otwórz plik InstallScript.vdf w katalogu gry). Na koniec kliknij dwa razy każdy z kluczy i zmień wartość na 1. Dzięki temu Steam powinien myśleć, że już przeprowadził instalaję dodatkowych śmieci. Jak już mówiłem, nie wiem czy to pomoże, mi pomogło w przypadku Bastionu, który za każdym włączeniem robił konfigurację wstępną.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

  • Kto przegląda   0 użytkowników

    • Brak zalogowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Utwórz nowe...