Skocz do zawartości

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Szymek781

Tablet - nie składamy komputera

Polecane posty

WITAM, WITAM I ILEŚ SET RAZY WITAM. Chyba w tym dziale złożyłem najwięcej wątków, haha! Zawsze proszę o pomoc, bo jestem niekumaty w takich sprawach. Dobra, bez zbędnego pieprzenia. Powtarzam się? Olać. Proszę o propozycję tabletu do ośmiuset złotych, może być więcej. Dzięki i pozdrawiam. Nie pytać się "jaka matryca, jaki procesor" - NIE ZNAM SIĘ.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wszystko zależy od tego czego oczekujesz po tablecie i do czego go będziesz używał:

1. Czy potrzebujesz wejścia na microsd czy wystarczy pamięć wbudowana?

2. Będziesz na nim dużo grał w wymagające gry?

3. Matryca TFT czy IPS? ;) Znaczy gorsza TFT z słabymi kątami widzenia czy droższa IPS o lepszych kątach widzenia/

4. Potrzebujesz 3G czy wystarczy samo Wifi?

5. Bluetooth potrzebny?

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kiano pro Dual 10. Ekran 9,7? IPS pojemnościowy multitouch, 1024×768 4:3

- Procesor RK3066 Cortex A9 DualCore 1,6 Ghz+mali400 quad core

- Pamięć operacyjna DDR3 1GB

- Pamięć wewnętrzna 16GB

- System operacyjny ANDROID 4.0

- Kamera / Aparat 2Mpx

- Wi-Fi 802.11 b/g/n

- Bateria 8000 mAh

- HDMI 1.3 1080p Full HD

- Obsługa 3G ? zewnętrzny adapter

- Bluetooth

- Wejście MicroSD (obsługa kart do 32GB)

- Obsługa flash 11

- G-sensor 4-poiomowy

- Obsługa gier 3D

- Formaty video (1080p) WMV, MKW, MOV, AVI,

RM/RMVB, MPEG-2/4

- Formaty audio MP3,WMA, 3GP, AAC, FLAC,

WAV, OGG

cena 899zl

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W takim razie polecam:

http://www.x-kom.pl/...ifi-czarny.html

Ainol to już przetestowana firma na naszym rynku, w Aurorze II masz wszystko czego potrzebujesz, ekran IPS, mocny 2 rdzeniowy procesor z dobrą grafiką Mali 400, największą bolączką jest brak 3G ale piszesz, że i tak Ci na nim nie zależy. Poza tym zawsze masz możliwość podłączenia zewnętrznego modemu 3G bądź hotspot z telefonu. Zapomniałem jeszcze zapytać o przekątną ekranu, podany przeze mnie model to 7'emka więc nie jest duży, jeżeli wolisz coś większego to podany przez kolegę wyżej Kiano wygląda na papierze bardzo dobrze no może oprócz słabej rozdzielczości ekranu jak na tę wielkość. Z 10'ątek od siebie polecę http://www.x-kom.pl/...id-40-wifi.html

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie chcę recenzji tabletu od Benchmarka, czy innych "serwisów" - chcę dowiedzieć się czegoś więcej od osoby, która posiada ów tablet. Muszę mieć sprawdzone info, prawda? Trochę kosztuje, więc wolałbym nie wyrzucić kasy w piach.

Powiem Ci tak, jestem zadowolony z niego i to bardzo. Jest on praktycznie niezniszczalny jeśli chodzi o obudowę. Działa szybko i płynnie. Bateria też trzyma długo ( nie wiem dokładnie ile, ale nie narzekam ), i nie ładuje się przez jakiś kosmiczny czas. Do tego dochodzi 3g, bluetooth, slot na kartę pamięci. Ekran nie wiem jaki ma - nigdy się tym nie interesowałem bo dostałem tablet z pracy. Internet przegląda się dobrze choć większy ekran by się przydał. Do tego wygląda całkiem OK. Niestety zdarzyło mi się kilka razy, że się " sypnął " i trzeba było czekać do wyładowania baterii bo kompletnie nie reagował. Przy jednej czy dwóch grach 3D zauważyłem sporadyczne lagi ( na tyle rzadkie i nieuciążliwe, że dało się grać ), no i brak oficjalnej aktualizacji do androida 4.0 z tego co wiem.

Taka jest opinia posiadacza, mam nadzieję, że pomocna :)

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeżeli przebolejesz brak ekranu IPS to mogę polecić http://www.x-kom.pl/p/103203-tablet-7-ainol-novo-7-elf-ii-a9-1024mb-8gb-android-40-czarny.html sam ma ten model i jestem bardzo zadowolony od Aurory II odróżnia go tylko brak IPS i 8GB pamięci wbudowanej zamiast 16, za to jak na razie masz do niego więcej custom romów które zwiększają jego kompatybilność z Google Play, sam korzystam z Dark Elf'a, którego szczerze polecam.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach



  • Kto przegląda   0 użytkowników

    • Brak zalogowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Utwórz nowe...