Skocz do zawartości

Bafftefiled 3 - niekończące dołączanie do serwera


michal444

Polecane posty

Witam Opisze jedna gra i zaraz drugi temat z druga gra. Zacznijmy Od BF3

Kupilem pare dni temu bf3 i zainstalowalem. Pogralem chwilke i byl tak zwany freeze (gra zamarzla). Powtarzalo sie to co pare minut. Napisalem do supportu battlefielda ale mnie olali cieplym moczem. Nawet "idz pan w [beeep]" nie raczyli odpisac. Na wlasna reke znalezlem rozwiazanie ktorym bylo obnizenie taktowania GPU. U mnie neistety z 900 do 675 bo to byl pierwszy stabilny zegar.

Gra dzialala 2 dni i teraz znowu odmawia poslugi. Kulturalnie odpalam MP, przenosi mnie na strone battlelog i wybieram sobie serwer... Czekam i to by bylo na tyle. Ladowanie sie loadinguje i nic wiecej. Czasem raz na jakies czas, mniej wiecej co 10 prob po 5 minut wbije na serwer ale to mnie nie kreci.

Tak wiec prosze was o pomoc, kupilem sobie bf3 ktroego, przyznam sie, przeszedlem na SP na piracie. Jako ze mi sie spodobala to szybko poszedlem po oryginal. Ten niestety stwarza problemy, podczas gdy crack od jakiegos pseudo-informatyka dzialal przez caly czas.

Poza marginesem, jak mam byc fanem oryginalnych gier, jesli ostanie 6 ktore kupilem nie dzialaja, a przed tym testowalem je na piracie (bo demo nie bylo, PCtowcow olano) i bylo ok. No jak!?

Nie zjedzcie mnie na piractwo, gry godne kupienia kupuje i juz ich troche mam, syfy sobie odpuszczam.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

  • Kto przegląda   0 użytkowników

    • Brak zalogowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Utwórz nowe...