Skocz do zawartości

Fallout 3 GOTY Steam - Wyłącza się po grafice Bethesda


ToXiC SolDiER

Polecane posty

Witam, na ostatniej wyprzedaży na Steamie zakupił wyżej wymienioną grę. Dzisiaj chciałem w nią zagrać, lecz przy włączaniu pojawia mi się okienko z Games For Windows Live abym wpisał cd-keya a w tle widać logo Bethesdy. Gdy kończy się jego wyświetlanie (a czasem i szybciej) gra wychodzi do Windowsa. Na samym początku (przed uruchomieniem gry) wgrałem spolszczenie i sądziłem, że to może być przyczyną błędu ale po reinstalacji nadal mam ten sam problem. Co dziwne gdy jest okienko do wpisywania cd-keya nie mogę nic wpisać (tak jakby klawiatury nie widział)

Byłbym zapomniał... przeszukiwałem forum i próbowałem stosować kilka wskazówek (np wpisywanie komend dla obsługi procesora dwurdzeniowego; wgrywanie patcha 1.7 (choć to wersja ze Steama, więc powinna być już spatchowana)) i nie dało to żadnego efektu.

Teraz to już sekundę po uruchomieniu wychodzi do Windowsa...

Konfiguracja kompa:

Intel C2D 2,9 Ghz

2 GB RAM

Nvidia 8800 GTS 320 Mb

Win XP SP 3 32 bit

---------------------------------------

Już działa. Zrobiłem kolejny reinstal (wraz z wywaleniem plików z Moich Dokumentów + CCleaner) i wszystko zaczęło działać jak należy. Nie wiem dlaczego wcześniej nie chciało. Temat można zamknąć.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

  • Kto przegląda   0 użytkowników

    • Brak zalogowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Utwórz nowe...