Skocz do zawartości

Battlefield 3 - crash po paru minutach


Karambapb93

Polecane posty

Witam.

Otóż mam problem z grą na multiplayer w Battlefield 3. Wszystko normalnie mi się włącza, ładuje się battlelog potem uruchamia się gra no i dołączam do drużyny. Gram jakieś 20 minut i nagle crash, zacina grę i pozostaje tylko "alt + crl + del". Przez cały czas nie mam dosłownie żadnej zwiechy do momentu wywalenia z gry. Grałem na wielu serwerach i na wszystkich scenariusz się powtarza. Wersja Polska. Win 7 64bit komp spełnia wymagania Do bf

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

na tego rodzaju pytanie, pozornie retoryczne, wypada mimo wszystko odpowiedzieć: może mieć dużo.

konflikty sprzętowe jakie często wywołuje realtek, mogą się objawiać własnie w ten sposób.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A co karta dźwiękowa może mieć do crasha gry? Gdyby karta dźwiękowa zawodziła, to by po prostu dźwięku nie miał.
Gdybyś miał wgląd w forum na Battlelogu, zdziwiłbyś się, jak wiele problemów sprawiają Realteki - nie tylko brakiem lub zacinaniem się dźwięków.
komp spełnia wymagania Do bf

Minimalne, czy zalecane? I jak wyżej napisano: bez konfigu kompa plus info o aktualizacjach - więcej nikt tu nic ci nie zdziała.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Spróbuj zaktualizować sterowniki do karty graficznej może pomoże :). Dla pewności podaj pełną konfiguracje komputera ,, komp spełnia wymagania do bf " to że w minimalnych jest xxxx karta 512MB a Ty masz xxxx 1GB to nie oznacza, że Ci ruszy ;).

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

  • Kto przegląda   0 użytkowników

    • Brak zalogowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Utwórz nowe...