Skocz do zawartości

Armed Assault 2 - mod DayZ


czaroslaw

Polecane posty

Podobno można. Wiem, że jak się kupi z gry-online dodatek to działa. Tylko nie wiem jak to jest ze steam'em. Podobno język ze steama jest tylko angielski to i w dayz pograsz tylko po angielsku. W moim temacie też nikt się nie kwapi do odpowiedz i :) Zapytaj może na polskiej stronce DayZ. www.dayz.pl

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość piter57

Ten temat był wałkowany chyba milion razy ale piszesz e-mail do użytkownika seriale z prośbą o numer seryjny multiplayer do Army 2,jak już zdobędziesz ten serial to wpisujesz go przy instalacji,a i nie wiem czy wiesz ale do pogrania w Day -z potrzebujesz dodatku do Army 2 Operation Arrowhead,a seriala ,kluczy nie ma na stronie bo producent sobie tego zażyczył.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Powinieneś wpisać ten kod od multi ale ich już od bardzo dawna nie ma. Możesz zaryzykować i wpisać ten od singla, potem zainstalować Arrowheada i sprawdzić czy wszystko działa, mozliwe że pójdzie bo głównie chodzi o key od OA. Ewentualnie możesz ściągnąć arma2free (bardzo kiepskie tekstury) i do niej doinstalować OA i wtedy też będziesz mógł grać w DayZ.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

  • Kto przegląda   0 użytkowników

    • Brak zalogowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Utwórz nowe...