Skocz do zawartości

Wycena telefonu.


Dziu

Polecane posty

Witam wszystkich serdecznie. ! Mam do wycenienia telefon Sony Xperia x8 ewentualnie T15, albo T15i, czy Shakira. Telefon NIE ma gwarancji, procesor chodzi stabilnie nawet przy 800 mHZ lecz polecam 780 mHZ, ponieważ wyżej są losowe resety (przy 800 mHZ losowe restarty tylko przy mniej niż 50% baterii). Jest to zasługa overclocka, którego znalazłem na sprawdzonym forum. Telefon -jak wynika z wcześniejszej wypowiedzi- jest rootowany. Jest wgrany także rom Froyo Pro x8 soft 2.3.7. Była próba złamania bootloadera, niestety nie zakończyła się ona sukcesem, dla czego chciałem złamać bootloadera ? Chciałem wgrać nowego kernela, najlepiej nAa, więc wychodzi na to, iż kernel jest softowy. Telefon jest po factory reset czyli tak jakby formacie, inaczej przywrócenie telefonu do stanu fabrycznego ( W tym przypadku do stanu fabrycznego roma ). UWAGA ! w roocie był wgrywany tylko overclock, NIC więcej. Jest wgrany także program SetCPU pozwalający zmieniać częstotliwość procesora. Jest zainstalowany także program root explorer, bez którego nie dałoby rady podkręcić procesora ( Program wgrywa nam overclocka ). Nie stety nie ma flasha z powodu procesora arm6 (czy jakoś tak) Telefon posiadam rok, więc stan wizualny odejmę od wyceny użytkowników. Mogę dorzucić kartę 2gb, ponieważ mam na zbyciu, lecz jeżeli nie trzeba, to zachowam dla siebie (karta sformatowana ) Oczywiście ramu ok. 128mb nie pamiętam dokładnie. Końcówka pasma podstawowego ma końcówkę 15, co pozwala na modyfikowanie niektórych rzeczy. Aparat 3.2, nie można porównywać do lustrzanek, lecz można spokojnie robić najprostsze zdjęcia. ( Po sfotografowaniu podręcznika, i schowaniu telefonu w piórnik widać wszystko co napisane ) Nie wiem co więcej pisać, telefon działa i tyle. Może i się nie rozpisałem, lecz to byłoby na tyle, proszę o odpowiedź.

Pozdrawiam Dziu. :)

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie chodzi o wystawianie na aukcję. Moja zielona w tych sprawach kuzynka chce go ode mnie kupić, mimo że stan wizualny nie powala, jest on całkiem ok. Jednak nie chce jej az tak oszukiwać, sprzedam jej za 200zł, ewentualnie za 150 zł. Dziękuję za pomoc.

Pozdrawiam Dziu. :)

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

  • Kto przegląda   0 użytkowników

    • Brak zalogowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Utwórz nowe...